Znaki zodiaku, którym nie zależy na stabilizacji. Często stawiają na kilkumiesięczne znajomości

Z tymi znakami zodiaku bardzo trudno stworzyć poważny związek.
Znaki zodiaku, którym nie zależy na stabilizacji. Często stawiają na kilkumiesięczne znajomości
Fot. Unsplash (Josh Hild)
30.11.2022

Mnóstwo znaków zodiaku cechuje nie lada romantyzm. Marzą skrycie o poznaniu swojej drugiej połówki -wielkiej miłości, która będzie trwała po wsze czasy. Jeśli czują, że dana osoba nie jest dla nich stworzona i nie stanie się ich wieloletnim partnerem, od razu przestają się z nią spotykać. Nie w głowie im romanse i krótkotrwałe miłostki, ponieważ najbardziej zależy im na stabilizacji. Zodiakalni romantycy powinni wystrzegać się więc znajomości z osobami, dla jakich znajduje się ona na ostatnim miejscu. Które znaki zodiaku wolą stawiać na kilkumiesięczne relacje, a nie na poważne związki

Zobacz także: Znaki zodiaku, które myślą wyłącznie o sobie. Mogą nie podać Ci pomocnej dłoni, gdy zajdzie taka potrzeba

Znaki zodiaku, które jak ognia unikają poważnych związków

Baran

Barany kochają adrenalinę. Często są wręcz uzależnione od przypływu silnych emocji także w sferze miłosnej. Najbardziej lubią początki relacji. Intryguje je zdobywanie, elektryzująca gra w ciepło-zimno i pełne pasji flirtowanie, gdy mogą pokazywać się z jak najlepszej strony. Wszystko przez to, że nierzadko obawiają się pokazania komuś swojej prawdziwej twarzy... Uważa się je za osoby niezwykle silne emocjonalnie i bardzo pewne siebie, jednakże w głębi ducha boją się skrzywdzenia oraz odrzucenia. Nie w smak im więc odkrywanie wszystkich kart.

Poza tym, gdy początkowa emocjonująca faza relacji mija, zaczyna doskwierać im nuda. Nawet jeśli kogoś pokochają, nierzadko męczą się w stałych związkach i... nie przestają rozglądać się na boki...  Barany nie są raczej stworzone do wierności.

Wodnik

Wodniki podobnie jak Barany uwielbiają niezapomniany smak przygód. I ich największym uzależnieniem są miłosne podboje. Flirtując i oczarowując, w stu procentach czują, że żyją. Stabilizacja kojarzy się im ze stagnacją... Wodniki nagminnie i z wdziękiem skaczą więc z przysłowiowego kwiatka na kwiatek. Co rusz wplątują się w nowe miłosne historie. Nadzwyczaj sprawnie wymykają się wszystkim, którzy starają się je usidlić.

Jeśli komuś wydaje się, że ma już Wodnika w garści i odtąd będzie z nim żył długo i szczęśliwie, nie powinien za wcześnie triumfować... Niestety może się to dla niego skończyć złamanym sercem. 

Zobacz także: Przez ten nawyk rozpada się mnóstwo związków. Lepiej nie popełniać ich błędu...

Polecane wideo

Zadziorne rajstopy z napisami. Takich modeli jeszcze nie widziałaś
Zadziorne rajstopy z napisami. Takich modeli jeszcze nie widziałaś - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.12.2022 17:11
Rozwiedz go Marta jak on i moja siostra
odpowiedz
(Ocena: 5) 04.12.2022 14:50
Sto procent prawdy. Jestem wodnikiem i miałam już około 20 chłopaków.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie