Błogie lenistwo ponad wszystko. Znaki zodiaku, których nie można uznać za pracowite

Które znaki zodiaku można uznać za największe leniuchy?
Błogie lenistwo ponad wszystko. Znaki zodiaku, których nie można uznać za pracowite
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/junybreeze/)
28.11.2022

Niektóre znaki zodiaku mają obowiązkowość i pracowitość we krwi. Są wręcz nieprzeciętnie zmobilizowane. Chociaż miałyby zarywać noce, w żadnym razie nie odpuszczą i dopną sprawy na ostatni guzik, kończąc wszystko w ustalonym wcześniej terminie. Inne jednak wciąż odkładają wypełnianie wszelakich obowiązków. Po prostu odrobinę za bardzo uwielbiają leniuchować... Często nie potrafią przestawić się z weekendowego trybu relaksacyjnego na intensywne pełne obroty, jakich wymaga się od nich w ciągu tygodnia. 

Zobacz także: Zawsze czułam się gorsza od innych. W końcu postawiono mi diagnozę...

Najbardziej leniwe znaki zodiaku

Panna

Za jeden z najbardziej rozleniwionych znaków zodiaku jest uważana Panna. Panny uwielbiają święty spokój i trwające w nieskończoność błogie lenistwo. Niedzielne popołudnia, jak i wieczory to dla nich zawsze potworna męka. Już wtedy zaczyna się im psuć nastrój. W końcu do poniedziałku coraz bliżej.

Kochające leniuchowanie Panny raczej nie lubią podejmować wyzwań i uczyć się nowych rzeczy. W ogóle nie zależy im na awansach. Przecież na naukę i wszelkie przygotowania musiałyby poświęcić cenne godziny, jakie dotychczas przeznaczały na relaks. Bardzo trudno przychodzi im więc wdrażanie się w nowe obowiązki. 

Ponadto Panny przez swoje zamiłowanie do wypoczynku, zaniedbują wiele ważnych rzeczy. Mają też problemy ze wstawaniem, więc nagminnie się spóźniają. Co ciekawe, wizja spóźnienia się na ważne spotkanie służbowe, od jakiego zależy powodzenie projektu nie robi na nich jednak większego wrażenia. Ich spokój to świętość. Nie będą przecież piły w pośpiechu porannej kawy... 

Ryby

Kolejny znak zodiaku, jakiego zdecydowanie nie można zakwalifikować do grupy pracowitych to Ryby. Ryby podobnie jak Panny nie lubią się przepracowywać. Wyciskanie z siebie przysłowiowych siódmych potów uważają za bezsensowne i szkodliwe dla ich zdrowia psychicznego. Nie znoszą życiowej gonitwy, jak i działania pod presją czasu. Wszystko lubią wykonywać w swoim (bardzo wolnym) tempie. 

Nawet jeżeli wytyka im się nieobowiązkowość i zbytnie skłonności do leniuchowania, nie przestają się w nim zatracać. Uważają, że spora doza relaksacji zwyczajnie im się należy i nie będą dostosowywać się do ustalonych norm. Jeśli Ryby obiecują nam ukończenie jakiegoś zadania w danym terminie, warto dodać sobie do tego jeszcze dwa tygodnie...

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie dadzą Ci dojść do słowa na randce. Wciąż mogą mówić tylko o sobie

Polecane wideo

Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie