Co mówią Twoje inicjały?

Te dwie niepozorne literki mają ogromny wpływ na nasze życie. Co mówią o Tobie?
Co mówią Twoje inicjały?
Fot. pexels (Dinille De Veyra)
10.11.2022

Specjaliści od wróżb, numerologii i interpretacji różnych zjawisk twierdzą, że wpływ na naszą osobowość ma dosłownie każdy szczegół. Liczy się miesiąc urodzenia, konkretna data, imię, kolor oczu i można tak wymieniać bez końca. Człowieka można scharakteryzować biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki albo każdy z osobna. Nie wierzysz? Lepiej sprawdź to na własnej skórze, bo może się okazać, że jednak coś w tym jest.

Zobacz także: Ten znak zodiaku to według astrologii największy drań. Lepiej na niego uważaj

Dziś przyglądamy się znaczeniu poszczególnych liter, które przypisane są każdemu z nas. Chodzi o nasze inicjały. Pierwsza litera imienia i nazwiska wydają się nie mieć większego znaczenia, ale na pewno nie dla astrologów i wróżbitów. Oni doskonale wiedzą, jakie są Twoje mocne i słabe strony wyłącznie na podstawie tych dwóch niepozornych znaków. Nawet wątpiący przyznają, że uzyskany w ten sposób opis jest zazwyczaj wyjątkowo trafny.

Sprawdź znaczenie kolejnych liter alfabetu. Wybierz dwie tworzące Twoje inicjały. Jeśli imię i nazwisko rozpoczyna się od tej samej – przypisana charakterystyka zmienia swoje znaczenie na przeciwne...

Szczegóły w galerii.

Polecane wideo

Para TikTokerów walczy z body shamingiem. „Myśleli, że nie wytrzymam tygodnia z grubą dziewczyną”
Para TikTokerów walczy z body shamingiem. „Myśleli, że nie wytrzymam tygodnia z grubą dziewczyną” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie