Ważna rada jasnowidzki Aidy. „Bądź miłością i spokojem”

Zwróciła się do Polaków.
Ważna rada jasnowidzki Aidy. „Bądź miłością i spokojem”
Fot. Unsplash & pexels
09.11.2022

Aida Kosojan-Przybysz to popularna w Polsce jasnowidzka. Z jej rad od wielu lat korzysta mnóstwo ludzi. Kobieta co jakiś czas dzieli się ważnymi wskazówkami w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem. Za pośrednictwem Instagrama udostępniła istotną radę. Nawołuje do tego, aby być sobą.

Zobacz także: Już niebawem czeka nas Pełnia Bobrzego Księżyca. Warto dobrze się do niej przygotować...

Ważna rada jasnowidzki Aidy

W codziennym pędzie często zatracamy to, co ważne. Biegniemy, jednak zapominamy, co jest naszym celem. Często dążymy do ideału, a tymczasem jasnowidzka Aida burzy nasz porządek i mówi:

Bądź! Po prostu bądź! Bo jesteś kimś wyjątkowym, jedynym i niepowtarzalnym. Nie musisz wyglądać jak ktoś, bo jesteś sobą. Nie musisz umieć robić salta. Nie musisz być „kimś”. Bądź radością w oczach, uśmiechem o poranku, łzą szczęścia i oporą. Bądź miłością i spokojem. To wszystko masz.

Jej słowa motywują do tego, aby szukać piękna w codzienności i doceniać to, co się ma. Każdy jest piękny na swój sposób, jednak czasami o tym zapominamy, podczas gdy tak ważne jest to, aby znać swoją wartość. Dlatego Aida Kosojan-Przybysz przypomina nam:

Z tym przyszedłeś na świat, bo w piękno i radość życia jest wyposażona dusza każdego dziecka. Nie wyrastaj z miłości do siebie. Nie wyrastaj z marzeń. Nie wyrastaj z nadziei. Po prostu kochaj i bądź!

Zobacz także: Ten znak zodiaku to według astrologii największy drań. Lepiej na niego uważaj

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aida Kosojan-Przybysz (@aida_kosojan_przybysz_official)

Polecane wideo

5-sekundowy psychotest. Jaka trauma z dzieciństwa ma wpływ na Twoje obecne życie?
5-sekundowy psychotest. Jaka trauma z dzieciństwa ma wpływ na Twoje obecne życie? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie