Już niebawem czeka nas Pełnia Bobrzego Księżyca. Warto dobrze się do niej przygotować...

To zjawisko, jakie będzie miało na nas wielki wpływ.
Już niebawem czeka nas Pełnia Bobrzego Księżyca. Warto dobrze się do niej przygotować...
Fot. Unsplash (Alexis Antonio)
07.11.2022

Już 8 listopada 2022 o godzinie 12:02 będziemy mogły zaobserwować kolejną pełnię księżyca. Zwykło określać się ją mianem Pełni Bobrzego Księżyca. Owa intrygująca nazwa wiąże się z obyczajami północnoamerykańskich Indian, którzy przez setki lat właśnie listopadową porą zastawiali wnyki na bobry. Uważali ten czas za najdoskonalszą porę na polowania na te zwierzęta. Wiedzieli, że bobry zgromadziły już spory zapas tłuszczu na zimę, ich sierść stała się puszystsza, a okolicznych rzek, jak i jezior nadal nie skuł lód. Inną jej nazwą jest Pełnia Mroźnego Księżyca, a także Pełnia Szronowa, co wiąże się z wystąpieniem pierwszych mroźnych nocy oraz porannego szronu. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które mają skłonności do wpadania w obsesję. Uporczywe myśli to ich codzienność

Listopadowa Pełnia Bobrzego Księżyca

Co przyniesie nam listopadowa pełnia księżyca? Jeszcze przed jej wystąpieniem w pełnej krasie zaczną dziać się z nami rzeczy szczególne, niestety nie tylko pozytywne. Otóż staniemy się o podatne na manipulacje i o wiele wrażliwsze niż dotychczas. Każdy nieżyczliwy komentarz bądź nieprzyjemna sytuacja będzie przez nas analizowana i przeżywana znacznie intensywniej. Bardzo łatwo będzie nas zranić. Ponadto do głosu zaczną dochodzić nasze kompleksy. U wielu osób obniży się poczucie własnej wartości. Wzmogą się również nasze irytacje.

W tym niełatwym czasie postarajmy się być dla siebie jak najwyrozumialsze. Nie przywołujmy przykrych wspomnień. Nie główmy się zanadto nad życiowymi rozterkami. Skupmy się za to nad trenowaniem optymistycznego stosunku do życia. Jak najczęściej serwujmy sobie małe przyjemności. Odprężmy się. 

Tuż przed, jak i w trakcie Pełni Bobrzego Księżyca unikajmy nieporozumień. Wszelakie sytuacje konfliktowe mogą sprawić, że znajdziemy się w nie lada tarapatach. Nie podejmujmy w tym czasie żadnym ważnych decyzji, jako że nasza ocena sytuacji może być mylna. Lepiej zaczekać z tym do kolejnej fazy księżyca. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie widzą nic złego w zerwaniu przez SMS. Łamanie serc to ich specjalność

Polecane wideo

Intrygujące meble i barwne grafiki. Mieszkanie Magdy Mołek zachwyca!
Intrygujące meble i barwne grafiki. Mieszkanie Magdy Mołek zachwyca! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Andzia (Ocena: 5) 07.11.2022 22:50
What!🤨😳
odpowiedz

Polecane dla Ciebie