Ten znak zodiaku to według astrologii największy drań. Lepiej na niego uważaj

O kim mowa? Sprawdź koniecznie.
Ten znak zodiaku to według astrologii największy drań. Lepiej na niego uważaj
Fot. Unsplash.com (David Fanuel)
05.11.2022

Niektóre znaki zodiaku charakteryzują się największą mądrością, inne z kolei lekkomyślnością. Ten znak zodiaku jest za to… największym draniem. O kim mowa? Sprawdź koniecznie.

Zobacz także: Najmądrzejsze znaki zodiaku. Inni mogą się od nich wiele nauczyć

Ten znak zodiaku to największy drań

Facet spod tego znaku zodiaku myśli tylko o sobie, nie szanuje innych i nie odczuwa względem nich empatii. Wodnik, o którym mowa, ciągle odczuwa wewnętrzną pustkę, przez co cały czas poszukuje swojej drogi w życiu. Mężczyźni, którzy są zodiakalnym Wodnikiem, rodzą się pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego. Oni nigdy nie są w pełni zadowoleni z życia, a to powoduje, że cechują się arogancją i rozżaleniem.

Niestety jeśli wierzyć astrologii, Wodnik to słaby kandydat na męża. Nie potrafi bowiem współczuć innym (nawet partnerce) i skupia się wyłącznie na własnych potrzebach. Taka osoba bagatelizuje problemy innych osób. Uważając, że jej są najważniejsze. Dodatkowo, jeśli przyjrzeć się temu, jaki Wodnik jest w związku, można dojść do wniosku, że lepiej w ten związek z nim nie wchodzić. Wierność nie jest bowiem jego mocną stroną. Ten znak zodiaku szybko się nudzi i ciągle szuka przygód. Często na boku.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które zdradzają najczęściej. Są niestałe w uczuciach

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥
Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2022 17:07
A ja akurat powiem że dużo tu prawdy na temat Wodników... przynajmniej tych, z którymi zdarzało mi się obcować... Tak, pustka w środku i narcyzm, siłowa argumentacja, egoizm, toksyczność.... taki wybraniec/wybranka, nieskalany zbawca świata samozwańczy. Jeden z zodiakalnych wampirów energetycznych, zdecydowanie.
odpowiedz
Noemi (Ocena: 1) 06.11.2022 17:23
Bzdury do entej potęgi! Kto to w ogóle pisze? Autor w ogóle wie, czym jest astrologia? Czy wie, co to są kwadratury, trygony, sekstyle, koniukcje ? Czy wie, co to planeta w retrogradacji, co to tranzyty, progresje etc.? I tak tylko na podstawie położenia Słońca wystawiacie opinie o człowieku? A gdzie pozostałe planety, ich wzajemne układy? A co z ascendentem, który dostarcza dodatkowych informacji ? Szkoda słów!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie