Rok urodzenia: Ostatnia cyfra powie o Tobie więcej niż przypuszczasz!

Co według numerologii mówi o Tobie ostatnia cyfra roku urodzenia?
Rok urodzenia: Ostatnia cyfra powie o Tobie więcej niż przypuszczasz!
Fot. Unsplash
02.11.2022

W klasycznej numerologii obliczanie liczby, której podporządkowane jest nasze życie, polega na dodaniu kolejnych cyfr wchodzących w skład daty urodzenia. Każdej z nich przypisany jest konkretny zestaw cech charakteru, wad i zalet. Równie wiele można powiedzieć o człowieku na podstawie samego roku jego urodzenia. W tym przypadku nie bierzemy pod uwagę dokładnej daty, ale wyłącznie ostatnią cyfrę. Jeśli urodziłaś się w 1975 roku, Twoją cyfrą jest 5, jeśli w 1990 – 0.

Zobacz także: Jest ich 12, a każdy reprezentuje coś innego. Co mówi o Tobie dom astrologiczny?

Ta niewinna cyfra mówi o Tobie więcej, niż przypuszczasz. Na jej podstawie można określić Twoją osobowość, mocne i słabe strony, życie uczuciowe, a nawet zawód, w którym poczujesz się najlepiej. Nie musisz rozpisywać na kartce działań matematycznych, które określą Twoją numerologiczną liczbę. Ta zazwyczaj jest głęboko ukryta. Tym razem weź pod uwagę tę, która widoczna jest na pierwszy rzut oka.

Teraz już wiesz, która cyfra jest do Ciebie przypisana. Czy chcesz się dowiedzieć, co można na jej podstawie powiedzieć o Tobie? Jeśli tak, zajrzyj TUTAJ.

Polecane wideo

10 ikon emoji, których używają „starzy ludzie”. Pokolenie Z już ich nie stosuje
10 ikon emoji, których używają „starzy ludzie”. Pokolenie Z już ich nie stosuje - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Je (Ocena: 5) 05.11.2022 14:17
Euejehhe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2022 14:17
Siema lubię cię ⊂⁠(⁠・⁠▽⁠・⁠⊂⁠)╰⁠(⁠^⁠3⁠^⁠)⁠╯⊂⁠(⁠´⁠・⁠◡⁠・⁠⊂⁠ ⁠)⁠∘⁠˚⁠˳⁠°~⁠(⁠つ⁠ˆ⁠Д⁠ˆ⁠)⁠つ⁠。⁠☆\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/(⁠つ⁠≧⁠▽⁠≦⁠)⁠つ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ╰⁠(⁠⸝⁠⸝⁠⸝⁠´⁠꒳⁠`⁠⸝⁠⸝⁠⸝⁠)⁠╯~⁠(⁠つ⁠ˆ⁠Д⁠ˆ⁠)⁠つ⁠。⁠☆⊂⁠(⁠´⁠・⁠◡⁠・⁠⊂⁠ ⁠)⁠∘⁠˚⁠˳⁠°\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/(⁠⊃⁠。⁠•́⁠‿⁠•̀⁠。⁠)⁠⊃⊂⁠(⁠・⁠ω⁠・⁠*⁠⊂⁠)(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ⊂⁠(⁠´⁠・⁠◡⁠・⁠⊂⁠ ⁠)⁠∘⁠˚⁠˳⁠°╰⁠(⁠⸝⁠⸝⁠⸝⁠´⁠꒳⁠`⁠⸝⁠⸝⁠⸝⁠)⁠╯(⁠つ⁠≧⁠▽⁠≦⁠)⁠つ⊂⁠(⁠・⁠ω⁠・⁠*⁠⊂⁠)(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ⊂⁠(⁠•⁠‿⁠•⁠⊂⁠ ⁠)⁠*⁠.⁠✧⊂⁠(⁠◉⁠‿⁠◉⁠)⁠つ╰⁠(⁠^⁠3⁠^⁠)⁠╯⊂⁠(⁠・⁠ω⁠・⁠*⁠⊂⁠)⊂⁠(⁠◉⁠‿⁠◉⁠)⁠つ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ╰⁠(⁠^⁠3⁠^⁠)⁠╯(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/(⁠⊃⁠。⁠•́⁠‿⁠•̀⁠。⁠)⁠⊃⊂⁠(⁠•⁠‿⁠•⁠⊂⁠ ⁠)⁠*⁠.⁠✧~⁠(⁠つ⁠ˆ⁠Д⁠ˆ⁠)⁠つ⁠。⁠☆(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ⊂⁠(⁠◉⁠‿⁠◉⁠)⁠つ╰⁠(⁠⸝⁠⸝⁠⸝⁠´⁠꒳⁠`⁠⸝⁠⸝⁠⸝⁠)⁠╯⊂⁠(⁠´⁠・⁠◡⁠・⁠⊂⁠ ⁠)⁠∘⁠˚⁠˳⁠°⊂⁠(⁠•⁠‿⁠•⁠⊂⁠ ⁠)⁠*⁠.⁠✧╰⁠(⁠^⁠3⁠^⁠)⁠╯(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ⊂⁠(⁠◉⁠‿⁠◉⁠)⁠つ⊂⁠(⁠•⁠‿⁠•⁠⊂⁠ ⁠)⁠*⁠.⁠✧
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.11.2022 10:49
1 W wielu sytuacjach stawiasz wyłącznie na siebie. Masz nieodparte wrażenie, że sama zrobisz to najlepiej i pomoc innych jest zbędna. Zazwyczaj się nie mylisz, ale Twoje zachowanie może negatywnie wpływać na relacje międzyludzkie. Pod tym względem nigdy się nie zmienisz, ale spróbuj przynajmniej zachować pozory. Najlepiej odnajdziesz się w zawodzie, w którym będziesz miała do czynienia z liczbami. Niezależnie od tego, czy będzie to handel, bankowość czy nauka. Twoja pedantyczna natura będzie, jak znalazł. Jeśli można o kimś powiedzieć, że dąży po trupach do celu, to jedynkom jest do tego najbliżej. Nie ulegaj złudzeniu, że zawsze wyjdziesz dobrze na krzywdzie innych. To się kiedyś na Tobie zemści. Lepiej cierpliwie poczekać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2022 10:48
0 Jesteś osobą bardzo kontaktową. Dużo mówisz, lubisz snuć opowieści, nawet jeśli nie kończą się jednoznaczną puentą. Niektórych może to drażnić, ale jesteś osobą lubianą w towarzystwie. Nie zwracasz wielkiej wagi na pieniądze. Oczywiście, chciałabyś zarabiać jak najwięcej, ale to nie jedyny cel. Jeśli na horyzoncie pojawi się zawód, który najlepiej by do Ciebie pasował, kwestie finansowe schodzą na dalszy plan. Zazwyczaj jest to praca związana z edukacją, wychowaniem, opieką, medycyną. Szybko się nudzisz i nie masz oporów, by zaczynać wszystko od nowa. Czasami nie wychodzi Ci to na dobre, ale wiedz, że w ostateczności osiągniesz swój cel. Można Cię zranić, ale nie przestraszyć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie