Znaki zodiaku, które nie widzą nic złego w zerwaniu przez SMS. Łamanie serc to ich specjalność

Które znaki zodiaku mają podobne okrutne skłonności?
Znaki zodiaku, które nie widzą nic złego w zerwaniu przez SMS. Łamanie serc to ich specjalność
Fot. iStock/Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
20.10.2022

Rozmowa o rozstaniu nigdy nie należy do najprzyjemniejszych, zwłaszcza jeśli musimy powiedzieć o nim osobie zakochanej w nas do szaleństwa. Nic dziwnego, że wiele osób przygotowuje się do niej przez bardzo długi czas. W myślach układają sobie kolejne zdania, jakie padną z ich ust. Wszytko po to, aby w jak najmniej dotkliwy sposób skrzywdzić osobę, z jaką do tej pory dzieliliśmy życie. Inni jednak wolą przejść do kolejnego etapu jak najszybciej. Są samolubni i niezbyt delikatni, więc wysłanie wiadomości o rozstaniu smsem, nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Które znaki zodiaku łamią w ten sposób serca? 

Zobacz także: Najbardziej romantyczne znaki zodiaku. Randki z nimi to czysta przyjemność

Znaki zodiaku, które są zdolne do zerwania smsem

Baran

Większość ludzi doskonale zdaje sobie sprawę, że forma, w jakiej powiadomimy kogoś o rozstaniu, ma gigantyczne znaczenie. Po szczerej rozmowie, w jakiej okazuje się za moment już byłej partnerce szacunek, rany goją się znacznie szybciej aniżeli po obcesowym poinformowaniu jej o zerwaniu smsem. Niestety Barany, które zamierzają zakończyć związek, w ogóle o tym nie myślą. W tej ważnej kwestii nie są empatyczne i skupiają się wyłącznie na swoich emocjach. 

Jak zwykle w gorącej wodzie kąpane, chcą jak najprędzej wyswobodzić się z niewygodnych dla nich więzów i zacząć żyć pełnią życia. Nie mają ochoty oglądać czyichś łez ani wysłuchiwać niewygodnych dla nich pretensji. Stawiają więc często na bezduszne smsy. Prosto z mostu piszą, że już nie kochają i nie widzą szans na poprawę relacji.  

Ryby

Ryby zachowują się bardzo podobnie do Baranów. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mają zupełnie inne nastawienie do sprawy. Ryby to wrażliwcy. Myśl, że mają kogoś zranić i zachować się okrutnie, wpędza je w straszny emocjonalny stan. Czują się winne i nie są w stanie poradzić sobie z kłębiącymi się w ich głowach negatywnymi odczuciami.

Tuż przed rozstaniem są w wielkiej rozpaczy. Na myśl o konfrontacji zaczyna robić im się słabo. Wiedzą, że twarzą w twarz nigdy nie zdołają wydusić z siebie słów, które prędzej, czy później muszą paść. To dlatego wysłanie smsa wydaje się im najlepszym wyjściem. 

Zobacz także: Królowe kłótni i dram. Najpopularniejsze błędy komunikacyjne, przez które zniechęcamy do siebie innych

Polecane wideo

Topowy street style z Paryża. Zainspiruj się genialnymi lookami Francuzek
Topowy street style z Paryża. Zainspiruj się genialnymi lookami Francuzek - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 4 / 5
Black liv (Ocena: 4) 05.12.2022 16:18
In my opinion, these people from under these zondiacs do not always see anything wrong with this break with the person by texting, for some it seems that this person will not feel anything, but this person in the depths of his heart feels great pain and sadness. Not always this person can recover from it
odpowiedz

Polecane dla Ciebie