Kobiety spod tych znaków zodiaku ufają facetom bezgranicznie. Często dają się oszukać

Zbyt łatwo dają się zmanipulować.
Kobiety spod tych znaków zodiaku ufają facetom bezgranicznie. Często dają się oszukać
Fot. Unsplash.com (Ayo Ogunseinde)
19.10.2022

Zaufanie w związku jest bardzo ważne, to ono scala relację. Na początkowym etapie poznawania się należy jednak zachować pewną dozę ostrożności, aby nie dać się oszukać. Niestety, kobiety spod tych znaków zodiaku ufają facetom bezgranicznie, przez co potem płaczą w poduszkę. Często wierzą w każde słowo i w każdą obietnicę ukochanego, a to duży błąd.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są bardzo wrażliwe. Łatwo je zranić

Rak

Kobieta, która jest zodiakalnym Rakiem, jest tak bardzo ufna, że aż naiwna. Wierzy w każde czułe słówko, które nowy partner szepcze jej do ucha. Nawet słabo wyszukany tekst na podryw może odebrać na serio. Łatwo ją zmanipulować, a jeszcze łatwiej oszukać. Kiedy odkryje prawdziwe intencje mężczyzny, jest bardzo rozczarowana i mocno to przeżywa.

Skorpion

Kobieta spod znaku Skorpiona jest łasa na komplementy. Chce czuć się adorowana i być w centrum zainteresowania mężczyzny. Wystarczy kilka pochwał pod adresem pani Skorpion, by od razu straciła czujność. Nowy partner, który został obdarzony takim zaufaniem, szybko zaczyna go nadużywać. Niestety, nie kończy się to dobrze dla kobiety spod tego znaku.

Baran

Kobieta, która jest zodiakalnym Baranem bywa impulsywna i porywcza. Jej skłonności do nieprzemyślanych zachowań często kosztują ją rozczarowania. Mężczyzna, który z nią jest, szybko to wyczuwa i może wykorzystać przeciwko niej. Niestety, kobieta spod tego znaku zodiaku nie umie odczytać gry, w którą gra jej partner. W taki sposób łatwo daje się zmanipulować i często oszukać.

Zobacz także: 14 zdjęć, które sprawią, że będziesz chciała wziąć ślub jesienią

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 17.10. - 23.10.
Horoskop tygodniowy 17.10. - 23.10. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.10.2022 19:09
Kasia v
odpowiedz

Polecane dla Ciebie