5 znaków zodiaku, które zdradzają najczęściej. Są niestałe w uczuciach

Lubią dreszczyk emocji, który towarzyszy zdradzie.
5 znaków zodiaku, które zdradzają najczęściej. Są niestałe w uczuciach
Fot. pexels
27.10.2022

Zdrada to jedna z najgorszych rzeczy, która może spotkać kobietę lub mężczyznę. Kiedy parter/partnerka wykona przysłowiowy skok w bok, czujemy się oszukani i bezwartościowi, a to przecież nie osoba zdradzona jest winna. Jak się ustrzec zdrady? Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku mają do niej predyspozycje. Lepiej na nie uważać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to nałogowi uwodziciele. Przy nich miej się na baczności, mogą Ci złamać serce

Niewierne znaki zodiaku

Koziorożec

Koziorożec znany jest z tego, że robi co chce i kiedy chce. Dotyczy to także jego relacji seksualnych. Nawet bycie w związku nie przeszkadza mu, jeśli poczuje chęć „upolowania” kogoś nowego. Dlatego osoba spod tego znaku zodiaku często nie ogranicza się tylko do jednej partnerki.

Waga

Waga bywa nieobliczalna. Przez jej zmienne nastroje partnerowi ciężko wyczuć ją i jej prawdzie intencje. Jeśli Waga w przeszłości już dopuściła się zdrady, jej ukochany może mieć problem z tym, aby ponownie obdarzyć ją zaufaniem. O Wadze trzeba widzieć, że z nią nigdy nic nie wiadomo.

Panna

Najbardziej na całym świecie Panna kocha samą siebie. Osoba spod tego znaku zodiaku uwielbia być w centrum zainteresowania i to siebie zawsze postawi na pierwszym miejscu. Szczęśliwy związek nie jest dla Panny przeszkodą, aby wdać się w romans. Nawet jeśli przyjdzie jej zapłacić wysoką cenę, Panna podejmie to ryzyko.

Rak

Rak zazwyczaj jest obdarzony przez naturą urodą i urokiem osobistym. On/ona doskonale o tym wie i z premedytacją wykorzystuje. Raki lubią rywalizację. Niestety, w ich naturze leży także wzbudzanie w partnerze zazdrości. Często wykorzystuje do tego inne osoby. Dlatego związek z osobą spod tego znaku zodiaku nie jest prosty. Partner musi ciągle mieć się na baczności i być czujny.

Baran

Baran to wielki fan dobrej zabawy. Nie stroni także od przygód. Jeśli nadarzy się okazja, nie zastanawia się długo, nawet kiedy jest w związku. Lubi przygody i często nie myśli o konsekwencjach. Niestety, ciężko mu wytrwać przy jednej osobie, dlatego czasem trzeba pozwolić mu odejść.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są bardzo wrażliwe. Łatwo je zranić

Polecane wideo

Influencerka o niezwykłej urodzie. Ma twarz pięknej lalki
Influencerka o niezwykłej urodzie. Ma twarz pięknej lalki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie