Znaki zodiaku, które nie powinny kontaktować się ze swoim byłym. To nie kończy się dobrze

Nie rób tego pod żadnym pozorem.
Znaki zodiaku, które nie powinny kontaktować się ze swoim byłym. To nie kończy się dobrze
Fot. Unsplash.com (Milan Popovic)
11.10.2022
Sylwia Kropiewnicka

Stara miłość nie rdzewieje. Wspomnienia naszych byłych kochanków nosimy w sercu, czasami jednak zastanawiamy się „co by było gdyby…” lub „może warto dać jej/jemu drugą szansę?”. Nie, nie warto. A przynajmniej te znaki zodiaku nie powinny tego robić, jeśli nie chcą znowu stawać przed koniecznością leczenia złamanego serca.

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które zakochają się tej jesieni. Czeka je namiętny romans

Niektóre znaki zodiaku patrzą tylko i wyłącznie w przyszłość. Niestety, niektóre mają też tendencję do życia przeszłością. Rak, Waga i Skorpion idealizują swoich ex i często zastanawiają się nad ponownym nawiązaniem relacji. Często kończy się to tak, że drugi raz mają złamane serce przez tą samą osobę.

Waga

Na nieszczęście Wagi ma ona tendencję do wchodzenia w toksyczną relację z byłym partnerem. Być może dzieje się tak dlatego, że lubi czyste sytuacje i nie może znieść tego, że rozstała się z kimś w niezgodzie lub zostawiła jakieś niedopowiedzenia. Zodiakalna Waga często jest gotowa poświecić własne potrzeby, aby naprawić zerwaną relację. Nie jest to jednak dla niej dobre. Wago, odpuść! Może nowa miłość jest bliżej, niż myślisz.

Rak

Rak często żyje przeszłością i zamartwia się tym, co już było, a czego nie da się już zmienić. Może to wynikać z chorobliwej nieśmiałości Raka i jego obaw przed tym, co nowe i nieznane. Niestety, Rak boi się też wchodzenia w nowe relacje, dlatego idealizuje te stare. Często ponownie zakochuje się w byłym partnerze bez wzajemności. Raku, czy nie wiesz, że nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki?

Skorpion

Skorpion ma bardzo dobrą pamięć, która pozwala mu odtwarzać w głowie raz po raz minione wydarzenia. Przypomina sobie najlepsze chwile z byłym partnerem, podczas których był szczęśliwy i pragnie do tego wrócić. Często jednak zapomina, jakie były powody rozstania. Kiedy ex Skorpiona nie podziela jego zapału do powrotu, jego urażona duma powoduje, że zaczyna nim kierować pragnienie zemsty. Osoba spod tego znaku zodiaku jest szczęśliwa, kiedy zada byłej miłości nowe rany. Skorpionie, dlaczego to robisz?

Zobacz także: Randka z zazdrośnikiem. Jakimi partnerami są Skorpiony?

Polecane wideo

Hunter McGeady. „Idealna dziewczyna plus size”
Hunter McGeady. „Idealna dziewczyna plus size” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.67 / 5
Asia Kołecka (Ocena: 4) 11.10.2022 04:07
Ostrzegam wszystkie dziewczyny: NIE UMAWIAJCIE SIĘ Z FACETAMI SPOD ZNAKU RAKA!!!! Ostatnio się z takim spotykałam. Było romantycznie, poznawaliśmy się coraz bliżej, aż wylądowaliśmy w łóżku. Był świetny, ale po jakimś czasie zaczęłam czuć ból i mieć krwawienia nie tylko w czasie okresu. Poszłam do ginekologa i diagnoza rak szyjki macicy :( Pamiętajcie dziewczyny: FACECI RAKI ROZNOSZĄ RAKA!!!! Ta nazwa nie jest przypadkowa! Facet mojej przyjaciółki raz skończył jej na brzuchu. Pół roku później dostała raka żołądka; nie żyje ;'''( Z rybami też się nie warto umawiać, bo śmierdzą rybą i to mocno! Babcia zawsze mi powtarzała: KIEDY Z RYBĄ SEKS UPRAWIASZ, MOŻESZ W ŁÓŻKU PUŚCIĆ PAWIA Jak widać w mądrościach ludowych jest dużo prawdy
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie