Najbardziej romantyczne znaki zodiaku. Randki z nimi to czysta przyjemność

Schadzki przy świetle księżyca, kolacje przy świecach i tajemnicze liściki o zmysłowej treści to ich specjalność.
Najbardziej romantyczne znaki zodiaku. Randki z nimi to czysta przyjemność
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
09.10.2022

Niektóre znaki zodiaku mają w sobie ponadprzeciętną wrażliwość. We wszystkich swych życiowych wyborach kierują się przede wszystkim emocjami oraz intuicją. Ponadto w niezwykle sentymentalny sposób podchodzą do spraw miłosnych. Nigdy nie skaczą z przysłowiowego kwiatka na kwiatek, a jeśli się zakochują, to wyłącznie na zabój. Wtedy o swoim obiekcie westchnień rozmyślają dniami i nocami. Wciąż obmyślają nowe emocjonujące scenariusze randek, jakie wspomina się zazwyczaj przez naprawdę długi czas. Jakie znaki zodiaku do nich należą?

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które zakochają się tej jesieni. Czeka je namiętny romans

Zodiakalni romantycy

Oto najwięksi zodiakalni romantycy. Będąc z nimi w związku, można liczyć na całkowite oddanie i uczciwość. Poza tym niełatwo prześcignąć ich w temacie organizowania randek

Panna

Panny marzą o miłości wielkiej i doskonałej, takiej na całe życie. Jeżeli obdarzą kogoś gorącymi uczuciami, a owa relacja niestety nie przetrwa próby czasu, w ogóle nie dopuszczają do siebie myśli o rozstaniu i rozpoczęciu nowego etapu. Robią dosłownie wszystko, aby naprawić związek i ponownie rozkochać w sobie partnera. Nie poddają się, choćby ów proces był żmudny i trwał bardzo długo. Ot, Panny najczęściej głęboko wierzą w ujmującą legendę o dwóch połówkach pomarańczy

Kobiety spod tego znaku zodiaku to niesamowite organizatorki randek. Nie mają potrzeby bycia zaskakiwanymi - to one chcą zadziwiać partnera nieszablonowymi pomysłami na romantyczne schadzki. Uwielbiają planować wyjazdy niespodzianki, czy zmysłowe pikniki, na jakich serwują pyszności z afrodyzjakami. 

Ryby

Kolejnym szalenie romantycznym znakiem zodiaku są Ryby. Na wielką miłość potrafią czekać latami. W międzyczasie nieustannie fantazjują o tym, jaki powinien być ich idealny partner. Temat miłości zajmuje mnóstwo miejsca w ich przemyśleniach. Podobnie jak Panny, Ryby zupełnie nie są zainteresowane krótkotrwałymi relacjami. Czekają na księcia z bajki, z którym będą mogły żyć bardzo długo i niewyobrażalnie szczęśliwie. 

Gdy ktoś zawróci im w głowie, przez długi czas wolą się do niego nie zbliżać. Nierzadko obawiają się, że snute przez nie romantyczne wizje, nie będą równie ekscytujące w rzeczywistości. Jeśli jednak odważą się w końcu na podjęcie miłosnego wyzwania, okazują się nie tylko wierne i uczciwe, ale i nadzwyczaj pomysłowe. Randkowanie z namiętnymi Rybami to czysta przyjemność. Przy ich  dokonaniach większość scenariuszy komedii romantycznych wypada naprawdę blado. 

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się węże?

Polecane wideo

Te miejsca w Europie trzeba odwiedzić chociaż raz w życiu
Te miejsca w Europie trzeba odwiedzić chociaż raz w życiu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie