Te znaki zodiaku to nałogowi uwodziciele. Przy nich miej się na baczności, mogą Ci złamać serce

Umiejętność flirtu te znaki zodiaku wyssały z mlekiem matki. Trudno im się oprzeć.
Te znaki zodiaku to nałogowi uwodziciele. Przy nich miej się na baczności, mogą Ci złamać serce
Fot. Unsplash.com (Cassie Lopez)
20.05.2023

Spotykałaś się kiedyś z facetem, który najpierw obiecywał Ci gruszki na wierzbie, a potem zniknął szybciej, niż się pojawił? Z pewnością miałaś do czynienia z nałogowym uwodzicielem, który flirt traktuje jak sport. Niestety, na takich facetów trzeba uważać. To działa jednak w obie strony, kobiety także mogą być nałogowymi uwodzicielkami. Które znaki zodiaku umiejętność flirtu wyssały z mlekiem matki? Na nie lepiej uważaj, jeśli nie chcesz mieć złamanego serca.

Zobacz także: Niebawem rozpocznie się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Będzie miało na nas ogromny wpływ

Znaki zodiaku a flirt

Waga

Waga raczej nie jest stała w uczuciach, chociaż na pewno zdarzają się wyjątki. Nie zmienia to faktu, że na zodiakalną Wagę lepiej uważać. Jej wrodzony urok powoduje, że łatwo możesz stracić przy niej czujność. Niestety, może się to dla ciebie źle skończyć. Czułe słówka, które osoba spod tego znaku zodiaku szepcze swojej ofierze do ucha, zazwyczaj są rzucane na wiatr i nie mają żadnego pokrycia. Zanim Waga się naprawdę zakocha, zdąży złamać niejedno serce.

Byk

Byk wie, jak zadbać o romantyczną atmosferę. Bez większych trudności uwodzi i… zwodzi. Osoba spod tego znaku zodiaku wie, jak sprawić, abyś poczuła się z nim jak z nikim innym. Mężczyzna spod znaku Byka nie potrafi oprzeć się urokowi pięknej kobiety. Wie, jak zaciągnąć ją do łóżka i skłonić, aby była uległa. Byk zrobi wszystko, aby zaspokoić swoje miłosne pragnienia. Uważaj, abyś nie stała się kolejną zdobyczą na jego długiej liście.

Skorpion

Skorpion w życiu kieruje się pasją i pożądaniem, jednak nie dostrzeżesz tego na pierwszy rzut oka. Ten znak zodiaku dobrze się ukrywa i roztacza wokół siebie aurę tajemniczości, która tylko podsyca zainteresowanie nim. Według starożytnej astrologii zbliżenie ze Skorpionem to coś, co wykracza poza fizyczność. Ten znak zodiaku w sypialni wiele potrafi i równie dużo daje od siebie, jednak nie zawsze jest to jego serce. Zastanów się dwa razy zanim mu ulegniesz. Pamiętaj, że świadomie lub nie, Skorpion może Cię wykorzystać.

Lew

Lew mógłby prowadzić szkołę uwodzenia. Mężczyzna spod tego znaku doskonale wie, jak zdobyć serce kobiety. Dlaczego mu to tak łatwo przychodzi? Bo jest pewien swoich umiejętności i zna swoją wartość. Jego wrodzona odwaga czyni go groźnym przeciwnikiem. Uważaj! Zanim zorientujesz się, że grasz z nim w miłosną grę, przepadniesz i… przegrasz swoje serce. W przypadku zodiakalnego Lwa randki, flirt i przygody na jedną noc to chleb powszedni. Nie miej złudzeń, on nie ma skrupułów.

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które zakochają się tej jesieni. Czeka je namiętny romans

Polecane wideo

7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz?
7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie