Randka z zazdrośnikiem. Jakimi partnerami są Skorpiony?

Skorpiony nie mają łatwych charakterów. Uwodzą jednak swą niezwykłą charyzmą.
Randka z zazdrośnikiem. Jakimi partnerami są Skorpiony?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ottway_thelabel/)
07.10.2022

Mężczyźni spod znaku Skorpiona są uważani za jednych z najtrudniejszych partnerów. Bywają bardzo kapryśni, niestali w uczuciach, zazdrośni, porywczy i wybuchowi. Pomimo to zawsze otacza ich niemały wianuszek wpatrzonych w nich adoratorek. Co sprawia, że kobiety nieustannie lgną do Skorpionów? 

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które zakochają się tej jesieni. Czeka je namiętny romans

Skorpion - charyzmatyczny zazdrośnik, któremu wszystko się wybacza

W Skorpionach nieustannie buzują wielkie emocje. To mężczyźni, jacy kochają adrenalinę. Są duszami towarzystwa i wulkanami energii. Niebywale charyzmatyczni, pełni wigoru i zabawni, ciągle skupiają na sobie uwagę otoczenia. W chwilach, gdy zwracają się ku nim oczy wszystkich, są najszczęśliwsi. Brylując, niewątpliwie czują się jak ryby w wodzie. Ludzi za nimi przepadają, jako że Skorpiony dodają im nieustannie wiary w siebie. 

Mężczyźni Skorpiony często przybierają pozy bad boy' ów. Bywają naprawdę trudni. Gdy wstaną z łóżka lewą nogą i nastój im nie dopisuje, stają się nieprzyjemni dla otoczenia. Sypią złośliwymi komentarzami i w rezultacie dochodzi do tego, że przebywająca z nimi osoba także traci humor. Niekiedy brakuje im empatii. Jeśli wpadną w jeden ze swoich uciążliwych, dokuczliwych skorpionich nastrojów, w ogóle nie myślą o uczuciach partnerki i o tym, że mogą ją zranić.

Ponadto są bardzo zazdrośni. Z równowagi Skorpiony wytrąca nawet (w ich opinii) zbyt kuszące spojrzenie, jakim partnerka obdarzyła innego mężczyznę. Rzecz niewielka, ale mogąca wywołać wielogodzinną awanturę... Pomimo to najczęściej wszytko się im wybacza. Wszystko przez to, że Skorpiony mają w sobie gigantyczną dawkę magnetyzmu i seksapilu. Trudno się im oprzeć i nie sposób się z nimi nudzić. Kobiety są zafascynowane ich złożoną osobowością. 

Jak zdobyć serce Skorpiona?

Skorpiony uwielbiają w kobietach zagadkowość. Im dłużej będziemy wydawały się im tajemnicze i nieosiągalne, tym lepiej. Na początku relacji stawiajmy więc na niejednoznaczne zachowania. Przed Skorpionami lepiej za szybko nie odkrywać wszystkich kart i zawsze mieć przysłowiowego asa w rękawie. Stopniowanie intensywności relacji intryguje je i niebywale emocjonuje. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku po prostu uwielbiają czuć się zdobywcami. 

Zobacz także: Szukasz pomysłu na oryginalny kobiecy tatuaż? Od tych pięknych wzorów trudno oderwać wzrok!

Polecane wideo

Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach
Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Kowalski (Ocena: 5) 10.10.2022 21:01
Skorpion, nie skorpion, problemem jest to ile osób jest samotnych. Sam szukałem długo kobiety i w końcu się udało na portalu www.thislove.pl Gdybym ja wcześniej wiedział, że takie portale istnieją....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2022 02:08
Dziwne. Mam skorpiony w rodzinie i wśród znajomych. Jedna wspólna cecha, która je wyróżnia najbardziej, to to, że są miłe. Uprzejme. Myślą, zanim coś powiedzą. Są skryte, to fakt, ale właśnie - przemiłe. I co najlepsze, wcale się to nie kłóci z ogólnie znaną charakterystyką znaku. Problem w tym, że wszystkie te artykuliki pisane są "pod klucz" przez osoby nastawione pozytywnie do jednych znaków, a negatywnie do innych...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2022 10:24
Nigdy wiecej najgorszy znak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie