Ci mężczyźni są najbardziej zapatrzeni w siebie. Uważają się za ideał

Bardzo dobrze zdają sobie sprawę ze swoich wad, jednak nie chcą nad nimi pracować.
Ci mężczyźni są najbardziej zapatrzeni w siebie. Uważają się za ideał
Fot. Unsplash.com (rayul)
22.10.2022

W moc astrologii kobiety wierzą zapewne trochę bardziej niż mężczyźni, co nie znaczy, że znak zodiaku na nich nie wpływa. Mówi nie tylko o tym, jacy są w łóżku, ale też w życiu codziennym. Faceci spod tych znaków zodiaku są najbardziej zapatrzeni w siebie. Doskonale zdają sobie sprawę ze swoich wad, jednak czy chcą nad nimi pracować? Niekoniecznie.

Zobacz także: Niebawem rozpocznie się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Będzie miało na nas ogromny wpływ

Waga

Mężczyźni spod znaku Wagi wykorzystują swoją charyzmę, aby oczarować wszystkich w swoim otoczeniu. Taki facet ma silną potrzebę bycia adorowanym. Dzięki temu zapomina o swoich wadach, a ma ich kilka. Jeśli inni się nad nim nie rozpływają, jest mu naprawdę ciężko. Lubi skupiać na sobie uwagę otocznia, wtedy czuje się dopieszczony.

Lew

Jeśli spotykasz się ze zodiakalnym Lwem, musisz wiedzieć o tym, że on potrzebuje twoich pochwał jak powietrza. Ten typ nie pozwoli się głośno krytykować. Jeśli wyrażasz swoje niezadowolenie z jego zachowania przy jego (bądź twoich) znajomych, musisz się liczyć z tym, że możesz go szybko stracić. Jego duma nie pozwoli mu znosić docinków. 

Skorpion

Skorpion jest chyba najbardziej narcystycznym znakiem zodiaku. Jeśli chcesz być z takim facetem, musisz akceptować jego wyniosłość i próżność. Tylko wtedy zbudujecie szczęśliwy związek. Chociaż czy można go nazwać szczęśliwym, jeśli będziesz musiała być uległa i we wszystkim zgadzać się ze swoim partnerem Skorpionem? Zastanów się dwa razy. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku ukrywają emocje. Czasami ciężko je rozgryźć

Polecane wideo

5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej
5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 29.12.2022 16:14
Zaburzenie typu narcystycznego można rozpatrywać też w świetle kościelnego procesu o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny mail: [email protected]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie