Niebawem rozpocznie się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Będzie miało na nas ogromny wpływ

To mistyczne zjawisko napawało kiedyś wszystkich wielkim niepokojem. I nic dziwnego.
Niebawem rozpocznie się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Będzie miało na nas ogromny wpływ
Fot. Unsplash (Abed Ismail)
30.09.2022

Druga połowa października, a szczególnie jego ostatni tydzień nie upłynie nam niestety pod znakiem błogiego spokoju i pogody ducha. Będzie to czas, w jakim większość z nas zaczną trawić wielkie egzystencjalne niepokoje. Będziemy miały niemały mętlik w głowie. Poczujemy się zagubione, nieszczęśliwe, słabe psychicznie, mało asertywne i podatne na wszelkiego rodzaju manipulacje. Wszystkie te negatywne i bardzo uciążliwe odczucia będą spowodowane wystąpieniem pewnego mistycznego zjawiska astronomicznego. Co takiego się zadzieje? 

Zobacz także: Kontakt z wampirem emocjonalnym może być niebezpieczny. Po czym poznać taką osobę?

Przed nami najmroczniejsze zjawisko tego roku

25 października będzie miało miejsce zaćmienie Słońca w znaku Skorpiona. To właśnie ono spowoduje wspomniany kryzysowy czas. Warto dobrze się do niego przygotować, aby przypadkiem nie stracić nad swoim życiem kontroli. 

Przed wystąpieniem zaćmienia, koniecznie skupmy się na tym, aby ugruntować poczucie własnej wartości. Ćwiczmy się w docenianiu swoich zalet. Bądźmy dla siebie jak najłaskawsze. Równie przychylnym okiem patrzmy na najbliższych, aby nie doprowadzać przypadkiem do niepotrzebnych konfliktów. Wyrozumiałość, stabilność psychiczna i niepoddawanie się frustracjom to klucz do przeżycia przedzaćmieniowej fazy, jak i zaćmienia bez kłopotów. Ponadto nie podejmujmy w tym czasie żadnych ważnych decyzji. Lepiej poczekać z tym do początku listopada. 

Zobacz także: Baba Wanga przewidziała, co strasznego wydarzy się w 2022 roku. To JUŻ się dzieje

Polecane wideo

Wzorzysto-pastelowe łazienki to teraz gorący trend. Zobacz, jak urządzili je niektórzy…
Wzorzysto-pastelowe łazienki to teraz gorący trend. Zobacz, jak urządzili je niektórzy… - zdjęcie 1
Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
Jestem bardzo miła 😁 (Ocena: 5) 02.11.2022 02:35
Mały komiks: Żył sobie pewien chłopak który miał na imię Marcin. Miał 17 lat. Nie miał kolegów i koleżanek, nie miał też dziewczyny. Nie ma taty i mamy. Umarli podczas awarii. Mieszkał sam. Nie ma rodzeństwa, bo mama nie urodziła drugie dziecko. 😭 Ale jemu to nie przeszkadzało. Odrobinę było mu smutno. Ale on się tym nie przejmował. Był zamknięty w sobie. Następnego dnia, kiedy poszedł do szkoły to zobaczył go jeden na rok starszego młodzieńca. Zaprzyjaźnili się. Ten młodzieniec ma na imię Hugo. Hugo zaprosił Marcina na noc. Żecz jasna, Marcin się zgodził. Kiedy Marcin przyszedł, to _ Ciąg dalszy nastąpi, jeśli przeczytacie! 😜
odpowiedz
Blade (Ocena: 5) 26.10.2022 07:52
No you give me armour ok no give you PRO you bro
odpowiedz
CHACKER (Ocena: 5) 26.10.2022 07:52
Are typu going Blade give me armię on bloxd.io no to kill trap and kiked
odpowiedz
Fuk you (Ocena: 5) 26.10.2022 07:51
No sorry aim englis amy
odpowiedz
Wojan (Ocena: 5) 26.10.2022 07:50
Co do mnie tak?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie