Znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami

W łóżku dają z siebie wszystko.
Znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami
Fot. pexels (Cottonbro)
21.10.2022
Sylwia Kropiewnicka

Szukasz kochanka, która da Ci niezapomniane przeżycia i ekstremalne doznania? Niestety, znalezienie go wcale nie jest takie proste, ponieważ w łóżku niektórzy dbają jedynie o własną przyjemność. Jeśli nie lubisz nudy w sypialni, osoby spod tych znaków zodiaku z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Wiedzą, co i jak robić, aby wprowadzić namiętność na całkiem nowy poziom.

Zobacz także: Wizja jasnowidzki Aidy na koniec września. Ważną rolę będzie odgrywała miłość

Ryby

Ryby podniecają się dzięki swojej wyobraźni. Ten znak zodiaku w łóżku idzie na całość i angażuje w to całego siebie. On wie, jak zaspokoić partnera. Chętnie odgrywa różne scenki czy bierze udział w seksualnych eksperymentach. Ryby są z natury empatyczne. Ta cecha przydaje im się także w sypialni, ponieważ pozwala skupić się na potrzebach drugiej strony. Nie oczekują przy tym niczego w zamian. Dzięki temu seks z osobą spod tego znaku zodiaku jest niezapomniany i daje przyjemność na poziomie, którego wcześniej mogłaś nie zaznać.

Panna

Panna wie, jak powinien wyglądać namiętny romans. Jeśli wejdziesz w seksualną relację z osobą spod tego znaku zodiaku, raczej się nie zawiedziesz. W łóżku Panny są kreatywne i ciekawskie, a perwersyjne zachowania nie są im obce. Panna przywiązuje wagę do gry wstępnej i stawia na pieszczoty. Dodatkowo, ten znak zodiaku czerpie dużą przyjemność z obserwowania swojego partnera. Jeśli twój partner to zodiakalna Panna, w łóżku będziesz się czuła, jakbyś wygrała los na loterii. Ci mężczyźni czerpią satysfakcję z dawania przyjemności drugiej osobie.

Baran

Baran cechuje się ognistym temperamentem, a w łóżku nigdy nie ma dość, dzięki czemu noc z nim może być naprawdę upojna. Osoba spod tego znaku czuje się zaspokojona, dopiero kiedy da swojemu partnerowi orgazm nie z tej ziemi. Baran także należy do znaków, które lubią eksperymentować. Lubi ryzyko, że zostanie przyłapany. Czuje wtedy dreszczyk emocji, który nakręca go jeszcze bardziej. Baran zadba o to, aby seks z nim był niezapomniany. To jednak od ciebie zależy, czy dasz się uwieść i ponieść.

Waga

Wagą rządzi Wenus, właśnie z tego powodu ten znak zodiaku czerpie dużą przyjemność z seksualnego zaspokajania swojego partnera. Gra wstępna w jej przypadku odgrywa kluczową rolę. Ten znak lubi jednak także perwersyjne zachowania i wyuzdane pozycje. Seks z Wagą to gwarancja dobrej zabawy i kosmicznych orgazmów.

Zobacz także: Wskazówki z kart tarota. Co czeka Twój znak zodiaku w najbliższych dniach?

 

 

Polecane wideo

85% ciała tej kobiety pokrywają tatuaże. Pierwszy zrobiła w wieku 14 lat
85% ciała tej kobiety pokrywają tatuaże. Pierwszy zrobiła w wieku 14 lat - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 1) 22.11.2022 12:26
Mega płytki temat
odpowiedz
xxx (Ocena: 5) 21.10.2022 11:04
mój mąż to panna i nie czerpie z tego żadnych korzyści łóżkowych więc nie pier*olcie smutów :)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie