Te znaki zodiaku duszą się w stałej relacji. Nie lubią wchodzić w związki

Ciągle zawierają nowe znajomości, bo szukają przygód.
Te znaki zodiaku duszą się w stałej relacji. Nie lubią wchodzić w związki
Fot. Unsplash.com (Pablo Heimplatz)
10.10.2022
Sylwia Kropiewnicka

Młodzi ludzie coraz częściej zamiast związku wolą seks bez zobowiązań. Korzystamy z aplikacji randkowych, gdzie większość osób szuka tylko rozrywki, a pytania o jednonocną przygodę są na porządku dziennym. Jeśli masz z kimś nieziemski seks, ale druga strona nie chce budować trwałej relacji, mogłaś trafić na osobą spod tego znaku zodiaku. One lubią przygody.

Zobacz także: Te znaki zodiaku w łóżku są egoistami. Dbają tylko o własną przyjemność

Strzelec

Strzelec podąża za swoimi pragnieniami, przez co rzadko pozostaje na dłużej w jednym miejscu. Ma całkiem niezłą intuicję i to nią kieruje się w życiu. Ten znak jest zdecydowanie wolną duszą, a jakiekolwiek ograniczenia wywołują w nim strach. Właśnie dlatego nie ma w zwyczaju poświęcać się dla miłości. Strzelec traktuje seks jako cielesny akt i raczej nie przywiązuje się do partnera. To dlatego relacja, którą inna osoba chce z nim zbudować, może być źródłem wielu frustracji.

Bliźnięta

Osoba spod tego znaku zodiaku uwielbia zawierać nowe znajomości i poszukuje przygód. Niestety szybko traci zainteresowanie, stąd jej ciągła pogoń za tym, co nowe. Bliźnięta zwykle się nie przywiązują do innych osób, w tym do swoich partnerów seksualnych. Uwielbiają seks, jednak najbardziej cenią sobie pierwszy etap randkowania i towarzyszący mu dreszczyk emocji. Im bardziej wchodzą w relację, tym szybciej tracą zainteresowanie. Kiedy druga strona stara się za bardzo, Bliźnięta momentalnie znikają z jej życia.

Wodnik

Wodnik żyje, jak chce i robi, co chce. Ten znak zodiaku zrywa z tradycją. Nic więc dziwnego, że seks i uczucia nie są w jego przypadku równoznaczne. Jeśli Wodnik wchodzi w związek, zazwyczaj jest on poprzedzony wielomiesięczną przyjaźnią. Ten znak zodiaku ponad wszystko ceni sobie wolność. Jeśli już się emocjonalnie zaangażuje, to na pewno nie poprzez łóżku. Kiedy Wodnik czuje presję ze strony partnera, szybko kończy relacje nawet z osobą, z którą połączyła go płomienna namiętność. Wodnik nie rozumie skomplikowanych relacji i zdecydowanie unika ich jak ognia.

Zobacz także: Najczulsze znaki zodiaku. One potrzebują bliskości

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na październik ♥
Horoskop MIŁOSNY na październik ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Eniro (Ocena: 5) 16.01.2023 22:35
Dobra Asia nie jestem z tego znaku zodiaku
odpowiedz
Asia Kołecka (Ocena: 5) 11.10.2022 04:09
Ostrzegam wszystkie dziewczyny: NIE UMAWIAJCIE SIĘ Z FACETAMI SPOD ZNAKU RAKA!!!! Ostatnio się z takim spotykałam. Było romantycznie, poznawaliśmy się coraz bliżej, aż wylądowaliśmy w łóżku. Był świetny, ale po jakimś czasie zaczęłam czuć ból i mieć krwawienia nie tylko w czasie okresu. Poszłam do ginekologa i diagnoza rak szyjki macicy :( Pamiętajcie dziewczyny: FACECI RAKI ROZNOSZĄ RAKA!!!! Ta nazwa nie jest przypadkowa! Facet mojej przyjaciółki raz skończył jej na brzuchu. Pół roku później dostała raka żołądka; nie żyje ;'''( Z rybami też się nie warto umawiać, bo śmierdzą rybą i to mocno! Babcia zawsze mi powtarzała: KIEDY Z RYBĄ SEKS UPRAWIASZ, MOŻESZ W ŁÓŻKU PUŚCIĆ PAWIA Jak widać w mądrościach ludowych jest dużo prawdy
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie