Te znaki zodiaku ukrywają emocje. Czasami ciężko je rozgryźć

Bywają postrzegane jako zamknięte w sobie.
Te znaki zodiaku ukrywają emocje. Czasami ciężko je rozgryźć
Fot. Unsplash.com (Tamara Bellis)
29.09.2022
Sylwia Kropiewnicka

Znak zodiaku wiele mówi o temperamencie danej osoby. Astrologia wpływa też na to, jacy jesteśmy w związku. Niektóre osoby są bardziej emocjonalne, inne mniej, przez co budowanie z nim relacji może być trudniejsze. Które znaki zodiaku ukrywają emocje? Czasami przez to naprawdę ciężko rozgryźć, o co im chodzi.

Zobacz także: Miłosny HOROSKOP NA JESIEŃ ♥

Skorpion

Skorpion może być stałym bywalcem na różnego typu wydarzeniach, ale w głębi serca jest introwertykiem. Właśnie dlatego najlepiej odpoczywa w samotności. Może się zdarzyć, że nowa znajomość wprawi go w niepokój, ale osoba spod tego znaku nie da tego po sobie poznać. Najlepiej będzie się jednak czuła w otoczeniu osób, które dobrze zna bądź w swoim własnym towarzystwie. Kiedy Skorpion ma jakiś problem, zazwyczaj potrzebuje się wyciszyć i w spokoju poszukać rozwiązania trudnej sytuacji.

Rak

Rak jest tajemniczy i niechętnie wpuszcza obcych do swojego świata. To nieśmiała osoba z bogatą osobowością. Zdarza mu się przesadnie przeżywać różne sytuacje i analizować zachowanie innych. Taki czas na przemyślenia jest jednak Rakowi potrzebny, aby lepiej zrozumieć samego siebie. Niektórzy mogliby powiedzieć, że Rak jest aspołeczny, a on tymczasem woli skupić się na relacjach, które już nawiązał zamiast szukać nowych. Rak nie przywiązuje większej wagi do znajomości krótkotrwałych.

Panna

Panna skupia się na sobie i swoich wewnętrznych przeżyciach. Ten znak zodiaku raczej nie zwierza się innym i nie prosi o rady. Koncentruje się na swoich zainteresowaniach i z reguły robi to sam. Kiedy panna bierze udział w wydarzeniu, gdzie jest dużo ludzi, zazwyczaj trzyma się na uboczu i częściej obserwuje niż czynnie bierze udział w zabawie. Panna nie lubi skupiać na sobie uwagi innych czy być obiektem ich zainteresowania. Często jest postrzegana jako zamknięta w sobie, jednak nawet ona czasami szuka nowych znajomości. Wtedy na ich rzecz rezygnuje z niektórych starych relacji.

Zobacz także: Najbardziej tchórzliwe znaki zodiaku. Zdecydowanie nie lubią ryzykować

Polecane wideo

Wskazówki z kart tarota. Co czeka Twój znak zodiaku w najbliższych dniach?
Wskazówki z kart tarota. Co czeka Twój znak zodiaku w najbliższych dniach? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie