Te znaki zodiaku w łóżku są egoistami. Dbają tylko o własną przyjemność

Ich partner może być niezadowolony i… niezaspokojony.
Te znaki zodiaku w łóżku są egoistami. Dbają tylko o własną przyjemność
Fot. Unsplash.com (George Coletrain)
17.09.2022

Znak zodiaku może wiele powiedzieć o danej osobie. Określa nie tylko jej temperament, lecz także m.in. podatność na manipulacje. Astrologia wpływa również na to, jacy jesteśmy w łóżku. Seks to ważna dziedzina życia. Niestety, te znaki zodiaku wykorzystują swoich partnerów, dbając wyłącznie o własną przyjemność.

Zobacz także: Zmysłowa astrologia. Które znaki zodiaku są najbardziej namiętne?

Wodnik

Wodnik uwielbia eksperymentować w łóżku, a noc spędzona z nim może być naprawdę upojna. Ten znak zodiaku to dobry kochanek i kiedy ktoś mu nie dorównuje, szybko traci zainteresowanie. Jeśli Wodnik pozwala, aby druga osoba przejęła kontrolę, nie oznacza to nic dobrego. Podobnie, jeśli osoba spod tego znaku nie realizuje się w związku, odpuszcza sobie także w sypialni i przestaje dbać o potrzeby partnera. Wodnik musi być z kimś, kto dorówna mu pod względem temperamentu, wówczas seks z nim będzie nie z tej ziemi.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt to seksualni bogowie, ale… partner musi w pierwszej kolejności zadbać o odpowiednią atmosferę. Bliźnięta uwielbiają być stymulowane – odgrywanie scenek, ryzyko przyłapania czy sprośne rozmowy nakręcają ich jak nic innego. Bliźnięta nie lubią seksu jako czysto cielesnego zbliżenia. Dla nich seks jest polem do popisu dla wyobraźni. Jeśli partner o to nie dba, Bliźnięta w łóżku stają się pasywne, a nawet tracą zainteresowanie aktywnością seksualną.

Rak

Ten znak zodiaku cechuje się zmiennością nastrojów zarówno w życiu, jak i w łóżku. Rak musi być zaspokojony fizycznie, ale też mentalnie. Jeśli jest inaczej, straci zainteresowanie seksem. Potrzeby seksualne partnera także zajdą na drugi plan. Jeśli już dojdzie do zbliżenia, Rak skupi się na własnej przyjemności. W taki sposób osoba spod tego znaku testuje swojego partnera, sprawdza, czy drugiej stronie zależy. Rak dopiero po pewnym czasie zmienia postawę z pasywnej na aktywną i otwiera się na to, co nowe, a co może jemu (i partnerowi) dać ekstremalną przyjemność.

Strzelec

Strzelec jest żądny przygód, mógłby uprawiać seks w dowolnym miejscu. Podobnie jak Bliźnięta lubi być stymulowany, ale bardziej i mocniej. Klasyczne pozycje są dla niego zbyt nudne, Strzelec lubi seks w wersji na dziko. Niestety, kiedy do sypialni osoby spod tego znaku wkrada się rutyna, jest ona skutecznym zabójcą jego libido. Wtedy Strzelec będzie wymagał od partnera więcej niż od siebie i skupi się wyłącznie na własnej przyjemności. Jego myślenie bywa egocentryczne – Strzelec zakłada, że jego partner czerpie satysfakcję z dawania mu orgazmów.

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których wygląd nie ma znaczenia w miłości. Najbardziej pociąga je osobowość

Polecane wideo

Fanki z całego świata wariują na punkcie tego aktora z Turcji. Jest niesamowicie przystojny
Fanki z całego świata wariują na punkcie tego aktora z Turcji. Jest niesamowicie przystojny - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie