Cztery znaki zodiaku, które lubią manipulować partnerem. Lepiej na nie uważać

Kiedy są w związku, bywają toksyczne.
Cztery znaki zodiaku, które lubią manipulować partnerem. Lepiej na nie uważać
Fot. Unsplash.com (Priscilla Du Preez, Kristina Flour)
16.09.2022

Astrolodzy wyróżniają 4 znaki zodiaku, które lubią i potrafią manipulować innymi. Można nawet powiedzieć, że mają do tego wrodzony talent. Warto zdawać sobie z tego sprawę, aby nie tkwić w toksycznej relacji z osobą, która będzie wykorzystywać partnera do osiągania własnych korzyści. Po czym rozpoznać te znaki zodiaku? Sprawdź koniecznie i bądź czujna.

Zobacz także: Ten znak zodiaku ponosi ciągle porażki. Prześladuje go fatum

Znaki zodiaku, które manipulują partnerem

Lew

Lew potrafi tak manipulować daną opowieścią, aby przekształcić ją na swoją korzyść. Niestety, to także prawdziwy zabójca. Idzie do celu po trupach. Osoba spod tego znaku zaczyna żerować na słabościach innych ludzi, kiedy czuje się zagrożona. Będzie robić wszystko, żeby tylko zdobyć to, co chce. Nie przeszkadza jej, że drugą osobę może to unieszczęśliwiać. Nad charakterem Lwa można jednak popracować. Odpowiedni partner nauczy go, jak nie ranić innych.

Bliźnięta

Bliźnięta zdolność do manipulowania innymi wyssały z mlekiem matki. Przychodzi im to bardzo naturalnie i nawet nie muszą się wysilać, aby inni tańczyli tak, jak im zagrają. Osoby spod tego znaku perfekcyjnie opanowały także grę słów. Często się zdarza, że manipulują innymi nieświadomie. Bliźnięta w związku często bywają toksyczne. Lepiej uważać na osoby spod tego znaku.

Skorpion

Niestety, Skorpionowi lepiej nie ufać. Często ukrywa swoje prawdziwe intencje, a partnerowi wysyła sprzeczne sygnały. Zdarza mu się manipulować poprzez stosowanie tzw. „cichych dni”. Osobę spod tego znaku ciężko wyleczyć z toksycznych nawyków, co nie oznacza, że jest to niemożliwe. Wspólna praca z partnerem może dać naprawdę zadowalające rezultaty.

Ryby

Ryby czytają z partnera jak z otwartej księgi. Nie byłoby to takie złe, gdyby tej wiedzy nie używały przeciwko niemu. Często jednak osoby spod znaku Ryb wykorzystują znajomość emocji i zachowań partnera do manipulowania nim. Ryby są zachłanne i chcą, aby druga połówka oddała im się całkowicie. Często ignorują potrzeby ukochanego. Liczy się dla nich tylko ich własne szczęście.

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których wygląd nie ma znaczenia w miłości. Najbardziej pociąga je osobowość

Polecane wideo

Kobieta z największymi ustami na świecie. Poddała się… 26 zabiegom!
Kobieta z największymi ustami na świecie. Poddała się… 26 zabiegom! - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.09.2022 02:01
Przestaniecie kiedyś znęcać się nad Skorpionem? W dzisiejszych czasach to nie uchodzi. Każdy znak należy traktować jako zrównoważony zbiór pozytywnych i negatywnych cech, nie ma "dobrych" i "złych" znaków, a w artykułach choć trochę dotykających ludzką psychikę nie powinno być widocznych własnych preferencji.
odpowiedz
Gfvbjkt (Ocena: 5) 17.09.2022 12:27
Rak i Panna , potwory z maską miłości, brrr ,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.09.2022 18:57
A gdzie Rak, zło wcielone? To najbardziej przebiegły i niebezpieczny znak.Skorpion przy nim wymięka, bo Rak udaje słodkiego, ciepłego i wrażliwego, żeby wzbudzić zaufanie, a potem wbić nóż w plecy.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 16.09.2022 18:49
Lew nie zabardzo ♌🦁
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.09.2022 17:33
Ryby prawda
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie