Najczulsze znaki zodiaku. One potrzebują bliskości

Wprost uwielbiają się przytulać czy trzymać za ręce.
Najczulsze znaki zodiaku. One potrzebują bliskości
Fot. Unsplash.com (Igor Érico)
18.09.2022

Niektórzy lubią okazywać uczucia bardziej, inni mniej. Wynika to m.in. z osobowości człowieka czy jego temperamentu. Jak się okazuje, może wpływać na to także znak zodiaku. Oto najczulsze znaki zodiaku. Niektóre z nich nie potrafią ukrywać swoich emocji.

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których wygląd nie ma znaczenia w miłości. Najbardziej pociąga je osobowość

Bliźnięta

Bliźnięta lubią otaczać się ludźmi. Dążą do odnalezienia „tej jedynej” bądź „tego jedynego”, aby wspólnie iść przez życie i dzielić się miłością. Kiedy osoba spod tego znaku jest w związku, romantyczne gesty nie są jej obce. Dotyk także ma dla niej duże znaczenie. Bliźnięta wprost uwielbiaj kontakt fizyczny.

Rak

Rak to dobry materiał na przyjaciela. Osoby spod tego znaku cechują się wysoką wrażliwością na krzywdę innych. Są empatyczne i chętnie pomagają. Dlatego Rak często jest przywódcą grupy. Dba o innych i nie oczekuje niczego w zamian. Naturą tego znaku jest bezinteresowna troska o inne osoby.

Ryby

Ryby to chyba najwrażliwszy znak zodiaku. Przez swoją empatyczność niektóre emocje i sytuacje przeżywają mocniej niż inni. Osoby spod tego znaku zodiaku to urodzeni romantycy o wrażliwej duszy. Ryby nie tylko lubią bliskość drugiej połówki, ale są w stanie się dla niej poświęcić. Kiedy ten znak zodiaku jest w związku otacza drugą osobę czułością i opieką. Ryby są gotowe do przekraczania swoich granic i wychodzenia ze strefy komfortu w imię miłości.

Zobacz także: Wrześniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Wagi?

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 12.09. - 18.09.
Horoskop tygodniowy 12.09. - 18.09. - zdjęcie 1
Komentarze (55)
Ocena: 5 / 5
A (Ocena: 5) 21.03.2023 07:06
Ciekawe
odpowiedz
Nikita (Ocena: 5) 19.03.2023 22:44
Gdzie mieszkasz? Jestem Nikola. Mam 13 lat
odpowiedz
Kotex 😺 (Ocena: 5) 07.03.2023 16:19
Dla wszystkich osób znajdziecie 🤩.😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💥 jeśli znalazłeś,aś to odpowiec ♥️ a jeśli nie znalazłeś,aś to odpowiedz 💔
zobacz odpowiedzi (3)
Sebasstian (Ocena: 5) 01.03.2023 14:02
Szukam dziewczyny 12 13 lat jestem Seba
zobacz odpowiedzi (1)
Jestem bardzo miła 😈 (Ocena: 5) 11.02.2023 19:58
Cześć! Czy ktoś może chce być moim chłopakiem? Prosze 😊
odpowiedz

Polecane dla Ciebie