Zmysłowa astrologia. Które znaki zodiaku są najbardziej namiętne?

O randce z nimi nie można bardzo długo zapomnieć...
Zmysłowa astrologia. Które znaki zodiaku są najbardziej namiętne?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/junybreeze/)
15.09.2022

Niektórzy ludzie mają w sobie nieprawdopodobną dawkę seksapilu. Sam sposób ich mówienia, patrzenia, czy ruszania sugeruje, że są kochankami doskonałymi - namiętnymi, pomysłowymi i pełnymi niesamowitego wigoru. Za takich uważa się zwłaszcza dwa znaki zodiaku.

Oto niebywale zmysłowe mistrzynie oraz mistrzowie gier miłosnych!

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których wygląd nie ma znaczenia w miłości. Najbardziej pociąga je osobowość

Najbardziej namiętne znaki zodiaku

Baran

Umawiając się na randkę z Baranem, można być pewnym, że zaskoczy nas niemałym temperamentem erotycznym. Barany zdecydowanie królują nad innymi znakami zodiaku, jeśli chodzi o sferę seksualną. Mają w sobie wielki magnetyzm, który sprawia, że każde spotkanie z nimi przyprawia o emocjonujący zawrót głowy. 

Tak, Barany wręcz kipią seksualną witalnością. Zdecydowanie nie należą do osób wstydliwych - ich wyobraźnia niemalże nie ma sobie równej. Uwielbiają długie gry wstępne oraz rozgrzewające atmosferę do czerwoności słowne igraszki. Ponadto mają niezliczone erotyczne pomysły

Skorpion

Kolejny nadzwyczajnie namiętny znak zodiaku to Skorpion. Rozerotyzowane i nieustannie żądne seksualnych przygód Skorpiony wiele dają, ale i wiele oczekują w sypialni. Niełatwo je zadowolić i zaintrygować. Zupełnie nie wyobrażają sobie związku z kimś, kto będzie miał choć odrobinę mniejszy apetyt seksualny aniżeli one. Ponadto ich rozbuchanie sprawia, że trudno im dochować wierności. Nie potrafią oprzeć się pokusie zdrady i odmówić sobie nowych emocjonujących doznań.

Skorpiony mistrzowsko snują wszelkie romantyczne intrygi. Potrafią bardzo umiejętnie stopniować miłosne napięcie, sprawiając że nie sposób myśleć o niczym innym, jak tylko o nich. Kochają wcielać się w rozmaite erotyczne role. 

Zobacz także: Urodzone królowe. Jaki charakter mają Aleksandry?

Polecane wideo

Wolf cut to hit jesieni. Ta fryzura sprawi, że będziesz wyglądała drapieżnie, niebanalnie i bardzo zmysłowo
Wolf cut to hit jesieni. Ta fryzura sprawi, że będziesz wyglądała drapieżnie, niebanalnie i bardzo zmysłowo - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2022 17:23
Hallo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie