Znaki zodiaku, które najczęściej wracają do swoich byłych partnerów

Które znaki zodiaku często nie mogą zacząć nowych życiowych rozdziałów i wciąż wracają do swoich ex?
Znaki zodiaku, które najczęściej wracają do swoich byłych partnerów
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/junybreeze/)
02.09.2022

Mnóstwo ludzi kończąc związek, w którym jeszcze nie wypaliła się całkowicie namiętność i tak nie wyobraża sobie powrotu do partnera. Zdecydowanie wolą rozpoczynać nowe emocjonujące życiowe etapy i grubą linią oddzielić swoją przeszłość od przyszłości. Istnieje jednak pewna grupa osób, dla których przysłowiowe wchodzenie po kilka razy do tej samej rzeki to żaden problem. Bardzo łatwo i z wielką ufnością dają się ponieść dobrze znanemu nurtowi. Wszystko przez to, że nowe życiowe rozdziały napawają ich wielkim niepokojem. Tak więc niedługo po kolejnym burzliwym rozstaniu i tak lądują w ramionach porzuconego partnera. 

Zobacz także: Mojego chłopaka chyba pociągają mężczyźni...

Ze wszystkimi dobrze, ale ze swoim ex najlepiej

Które znaki zodiaku najczęściej wracają do swoich ex?

Panna

Panny to na co dzień osoby bardzo poukładane i rzeczowe, które nie znoszą życiowych niespodzianek, czy nowych sytuacji. Pragmatyzm działań daje im poczucie spokoju. Zabierają im go za to spontaniczne i zaskakujące zwroty akcji. Panny po prostu nie lubią nierozpoznanych rewirów. To dlatego tak trudno kończyć im związki i wchodzić w kolejne relacje.

Panny po rozstaniach zawsze bardzo rozpaczają, nawet jeżeli dany partner wcale nie należał do ideałów i będąc z nim, nieustanie się irytowały. Mimo że to one podjęły decyzję o zakończeniu relacji i tak nie potrafią przejść do porządku dziennego z myślą o całkowicie innym życiu. Poszukiwanie nowego partnera wydaje im się często żmudne i nadzwyczaj stresujące. Ze strachu przed nieznanym zaczynają gloryfikować swoich ex i robić wszystko, aby ich drogi ponownie się połączyły

Waga

Sentymentalne i bardzo romantyczne Wagi, jeśli zakochają się na zabój, nie potrafią przestać kochać nawet długo po rozstaniu. Nie zwykły skakać z kwiatka na kwiatek i szybko nudzić się partnerami. Bywa, że wciąż rozmyślają o swoim byłym partnerze nawet i dwa, czy trzy lata po rozstaniu. Jeżeli widzą nawet najmniejszą szansę na pogodzenie się z nim, robią wszystko co w ich mocy, aby na nowo ocucić starą miłość.

Nierzadko nie wychodzi to Wagom na dobre. Wciąż tkwią w emocjonalnym błędnym kole. Wszystko przez to, że owe powroty do byłych partnerów kończą się niekiedy fiaskiem. Załamane takim obrotem spraw Wagi nie potrafią pogodzić się z tym, że do niektórych życiowych momentów nie ma już powrotu.

Zobacz także: Czym jest zespół eksplodującej głowy? Okazuje się, że dotyka coraz większą liczbę osób...

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na wrzesień
Horoskop MIŁOSNY na wrzesień - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie