Wrześniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Wagi?

Jaki charakter mają Wagi i czy łatwo zdobyć ich względy?
Wrześniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Wagi?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ottway_thelabel/)
04.09.2022

Mężczyźni Wagi mają niemałe powodzenie, a to ze względu na czar, jaki nieustannie wokół siebie roztaczają. Oprócz tego, że są czarującymi dżentelmenami, których wyrafinowane poczucie humoru potrafi ująć dosłownie każdą kobietę, można z nimi rozmawiać na każdy temat. Wszechstronnie uzdolnione i zaciekawione mnóstwem tematów Wagi stanowią niezrównanych partnerów w dyskusjach.

Zobacz także: Żegnaj poszarzała cero! Oto sprytny sposób na zachwycająco gładką i promienną skórę

Cechy charakteru a znak zodiaku: Waga

Waga – zmysłowy dyplomata

Towarzystwo Wag nigdy nie męczy. Można z nimi spędzać całe dnie i wcale nie ma się ich dosyć. Gdy przebywa się z nimi, absolutnie nie można narzekać na nudę. Wagi po prostu fascynują: rozbawiają do łez, inspirują, dodają skrzydeł, a do tego dostarczają mnóstwa wiedzy. Dzięki nim można złapać bakcyla na wiele ciekawych aktywności i zmienić swoje żucie na lepsze.

Oprócz tego, że Wagi bardzo lubią być w centrum zainteresowania, serwując wszystkim rozmaite barwne opowieści, to co więcej potrafią też słuchać. Nigdy nie oceniają nikogo pochopnie, są empatyczne i potrafią pocieszać, jak mało kto. Do tego umieją rozwiązywać konflikty. Uważa się ich za niezrównanych mediatorów. Swym dyplomatycznym podejściem i ważeniem słów są w stanie przywrócić harmonią nawet po najbardziej burzliwej awanturze.

Nietrudno się dziwić, że ludzie do nich lgną i łakną ich towarzystwa. Wagi zawsze otacza cały wianuszek wpatrzonych w nich jak w obraz adoratorek. Widzą w nich partnerów idealnych: obdarzonych nieprzeciętą inteligencją, towarzyskich, zmysłowych, nieszablonowych i z brawurą uwielbiających wytyczać w swoim życiu nowe szlaki, które innych wprawiają w przestrach.

Miłosne szaleństwa Pana Wagi

Ego odważnych, intrygujących osobowością Wag pozostaje nieustannie niezaspokojone. Nie potrafią znosić jakichkolwiek, nawet najmniejszych porażek. Mają wielką potrzebę błyszczenia i bycia podziwianymi. Jeśli w ich otoczeniu pojawia się konkurent, potrafią przeistoczyć się z chodzących ideałów w zgryźliwych malkontentów, którzy tylko czyhają na jego potknięcie. Wtedy mogą przystąpić do ataku, wyszydzają go i ponownie z ulgą zajmują miejsce najjaśniej świecącej gwiazdy towarzystwa.

Partnerka idealna dla Wag musi być osobą bardzo wyrozumiałą, która nie będzie brała do siebie ich wybryków. Aby stworzyć z Wagą związek idealny, należy serwować jej wiele komplementów i pozwalać jej często grać towarzyskie pierwsze skrzypce. Wtedy Waga odpłaci się wielkim oddaniem i czułością.

Poza chełpliwością największą wadą Wag jest skłonność do romansów i niestałość uczuć. Wagi kochają flirtować i zdobywać. Ubóstwiają dreszcze emocji związane z początkami relacji. To dlatego nierzadko bywają niewierne. Są wręcz uzależnione od romansowej adrenaliny i snucia planów misternych miłosnych intryg. Wagi z pożądania potrafią stracić jednak rozum. Wtedy owe misternie uknute plany, biorą niestety w łeb, a one zostają przyłapane na swoich kłamstwach i niewierności. Związek z Wagą to więc relacja bardzo burzliwa, która dostarcza tyle samo satysfakcji, co zawodów.

Zobacz także: Ten obłędnie tani preparat to największy wróg niedoskonałości cery. Każda z nas powinna mieć go pod ręką!

Polecane wideo

Styl chic goth powraca do łask. Sprawdź, jak komponować tajemnicze i bardzo zmysłowe stroje
Styl chic goth powraca do łask. Sprawdź, jak komponować tajemnicze i bardzo zmysłowe stroje - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.09.2022 16:50
a co z paniami wagami? ja jestem waga
odpowiedz

Polecane dla Ciebie