Znaki zodiaku, dla których wygląd nie ma znaczenia w miłości. Najbardziej pociąga je osobowość

O kim mowa?
Znaki zodiaku, dla których wygląd nie ma znaczenia w miłości. Najbardziej pociąga je osobowość
Fot. Unsplash (Yared Leura)
09.09.2022

Dla wielkiej liczby osób wygląd ma w miłosnych relacjach ogromne znaczenie. To właśnie zalety wizualne działają jak doskonały wabik, dzięki któremu możliwe jest nawiązanie danej relacji. To one doskonale podsycają miłosny płomień. Nie wszyscy jednak postrzegają zewnętrze w ten sposób. Dla ludzi urodzonych w pewnych znakach zodiaku wygląd jest rzeczą bardzo mało istotną. Traktują go marginalnie, a największą uwagę zwracają na osobowość.   

Zobacz także: Upiorne uczucie spadania podczas snu. Dlaczego go doznajemy?

Charakter ponad wszystko

Dla których znaków zodiaku wygląd to rzecz najmniej istotna?

Koziorożec

Wygląd partnera nie ma dla Koziorożców większego znaczenia. Koziorożce to po prostu ludzie szalenie praktyczni. Nie dla nich miłosne historie bez przyszłości. Tym samym nigdy nie dają się omamić nieprzeciętnie atrakcyjnemu wyglądowi, czy wielkiemu seksapilowi, dla jakich inni momentalnie tracą głowę.

Koziorożce nie mają ochoty tracić czasu na relacje, które bardzo je rozczarują, a za takie uznają wszystkie, w których nie są rozumiane i w jakich niemożliwe jest idealne duchowe porozumienie. Charakter to dla nich cecha pierwszorzędna. Aby uwieść Koziorożca trzeba być empatycznym, odważnym, wspaniałomyślnym i mieć głowę pełną szalonych niesamowitych pomysłów.

Zamiast spotykać się z kimś obłędnie przystojnym, ale o przeciętnie interesującym charakterze, wolą wybrać się na randkę z osobą, jaka może nie miałaby przyszłości w modelingu, ale która zaintryguje ich swoją niezwykłą osobowością. 

Ryby

By zdobyć serce Ryb, wcale nie trzeba wyglądać oszałamiająco. Osoby spod tego znaku zodiaku mają w zwyczaju unikać partnerów zbyt atrakcyjnych. Podświadomie boją się przez nich odrzucenia. Wolą nawiązywać znajomości z ludźmi, których można uznać za obdarzonych przeciętnym wyglądem, jacy raczej nie rzucają się w oczy i nie wywołują u innych przyspieszonego bicia serca.

Numerem jeden dla Ryb jest nie wygląd, a charakter. Największe szanse ma więc u nich nie przystojniak w stylu bad boy' a, ale ktoś, przed kim będą potrafiły się otworzyć i komu od razu będą mogły zaufać. Ryby najczęściej zakochują się w partnerach o gołębich sercach - bardzo wrażliwych, szlachetnych i opiekuńczych. 

Zobacz także: Niesamowite leki z pól, ogrodów i łąk

Polecane wideo

Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan
Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.11.2022 22:53
Spoko strona
odpowiedz

Polecane dla Ciebie