Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Życie z nimi niestety nie przypomina sielanki...

Które znaki zodiaku uwielbiają sprzeczki?
Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Życie z nimi niestety nie przypomina sielanki...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
10.08.2022

Nie da się żyć bez konfliktów. Są po prostu wpisane w nasze istnienie i czasem bardzo potrzebne. W końcu nierzadko oczyszczają atmosferę i zupełnie zmieniają nasze perspektywy. Niektórzy stresują się nimi i unikają ich jak ognia, woląc jak najszybciej łagodzić wszystkie nawet najmniejsze punkty zapalne. Innym jednak sprzeczki i awantury zupełnie nie przeszkadzają. Ba, dzięki nim czują, że żyją. Wywołują więc kłótnie często i nie potrzebują do tego wcale szczególnych powodów. Wszelkie spięcia sprawiają im aż tak dużą satysfakcję, ponieważ... zawsze są w nich górą.

Które znaki zodiaku można uznać za najbardziej kłótliwe?

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się duchy?

Znaki zodiaku, dla których sprzeczki to świetna rozrywka

Baran

Barany kochają spięcia. Dzięki nim mogą odgrywać role swojego życia - tragedie. Ludzie spod tego znaku zodiaku bardzo często mają skłonności do przesady. Wielkie problemy widzą tam, gdzie inni dostrzegają wyłącznie harmonię. Robiąc igły z widły, Barany nie potrafią opanować negatywnych emocji. Zawsze biorą nad nimi górę.

Opanowanie ich bardzo zaskoczonego podobnym obrotem spraw rozmówcy, jeszcze bardziej je rozdrażnia. Atakują więc przeciwnika i serwują mu mnóstwo okrutnych słownych ciosów, które zupełnie rozkładają go na łopatki. Kłótnia tak ich nakręca, że już w połowie zapominają, o co tak naprawdę im chodziło...

Bliźnięta

Bliźnięta słyną z dwoistych osobowości. Jedna z nich dokłada wszelkich starań, aby Bliźnięta odczuwały spokój i nie wywoływały niepotrzebnych napięć. Niestety osobowość nr 2 ma nad nią zazwyczaj przewagę...

Bliźnięta to urodzeni awanturnicy. Motyw sporu nie ma dla nich najmniejszego znaczenia. Pokłócić mogą się o wszystko, zarówno o ważną sprawę, jak i o błahostkę. Najwyraźniej obawiają się, że chwilowy zastój w wywoływaniu konfliktów mógłby sprawić, że wyjdą ze świetnej kłótliwej formy. 

Inni ludzie w kłótniach z Bliźniętami nie mają większych szans. Bliźnięta bowiem z wielkim sprytem osaczają przeciwnika, manipulują nim i uderzają w jego najczulsze punkty. Nawet, jeśli ludzie się z nimi nie zgadzają, są tak zmęczeni owymi sporami, że wolą przyjąć pozę przegranych. 

Rak

Gdy poznaje się Raki, zazwyczaj nie myśli się o nich jak o najbardziej kłótliwych znakach zodiaku. Bardzo sympatyczne i otwarte na innych, wydają się wręcz pełne słodyczy. Niestety, gdy tylko coś nie pójdzie po ich myśli, zmieniają się nie do poznania. W przeciągu minuty z przyjaciela potrafią przeistoczyć się w czyjegoś największego wroga. Styl kłócenia się Raków zawsze zaskakuje innych, jako że ich negatywna strona ujawnia się zazwyczaj niespodziewanie. 

W kłótniach Raki niemalże nie mają sobie równych. Cięte riposty, okrutne uwagi i bezwzględna szczerość sprowadzają ich oponentów do przysłowiowego parteru w mgnieniu oka.

Zobacz także: Sierpniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Panny?

Polecane wideo

10 najbogatszych ludzi na świecie. Ile miliardów ma na koncie lider rankingu?
10 najbogatszych ludzi na świecie. Ile miliardów ma na koncie lider rankingu? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
doswiadczony (Ocena: 5) 04.09.2022 12:05
Tak . Mocno obsadzony Rak i Baran to tragedia dla partnerstwa . A gdy jeszcze Eris blisko .... tylko uciekać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2022 02:14
O, raz coś się zgadza z moimi obserwacjami. Już myślałam, że o to też Skorpiona oskarżycie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie