Znaki zodiaku, które mają niezwykłą intuicję i szósty zmysł

Niektóre znaki zodiaku mają nieprawdopodobne cechy, o jakich reszta ludzi może tylko pomarzyć.
Znaki zodiaku, które mają niezwykłą intuicję i szósty zmysł
Fot. pexels (Francesca Zama)
07.08.2022

Niektóre znaki zodiaku mają nieprawdopodobne cechy, o jakich reszta ludzi może tylko pomarzyć. To niezwykła intuicja, wręcz szósty zmysł, który sprawia, że żyje się im łatwiej aniżeli pozostałym. Dzięki niemu mają znacznie mniej miłosnych dylematów, o wiele szybciej podejmują bardzo trafne życiowe decyzje, wystrzegają się ludzi o nieszlachetnych zamiarach, a w konsekwencji są po prostu szczęśliwsi. Nie da się też nimi łatwo manipulować

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawia się motyw ust?

Znaki zodiaku, które posiadają szósty zmysł

Lew

Lwy są obdarzone nieprzeciętną intuicją, której można im pozazdrościć. Dzięki swoim przeczuciom są w stanie fenomenalnie wybrnąć z bardzo trudnych sytuacji. Z dylematami, których rozwiązanie zajęłoby innym mnóstwo czasu, Lwy radzą sobie błyskawicznie. Czasem owe lwie prędkie działanie jest uważane za lekkomyślność, jednakże nic z tych rzeczy. Lwy doskonale zdają sobie sprawę ze swojego niezwykłego daru i ani myślą go lekceważyć. Robią to, co podpowiada im niezawodna intuicja i świetnie na tym wychodzą. 

Ze względu na swój szósty zmysł Lwy są doskonałymi doradcami i wiele osób prosi je o różnego rodzaju porady. Co więcej, w większości przypadków są bardzo trafne. To dlatego zawsze otacza ich krąg zafascynowanych nimi ludzi. Lwi szósty zmysł dodaje im wyjątkowości. 

Skorpion

Skorpiony są doskonałymi obserwatorami. Już na pierwszy rzut oka są w stanie wyczytać, czy właśnie napotkana osoba ma dobre, czy też nieszczere intencje. Świetnie potrafią rozszyfrowywać na pozór mało znaczące gesty i wyciągać z nich wnioski. Nie sposób wodzić ich za nos - wszelkie, nawet najbardziej subtelne manipulacje są przez Skorpiony od razu odgadywane. 

Dzięki swej intuicji ludzie spod tego znaku nie mają większych problemów natury duchowej. Nie błądzą w poszukiwaniu spokoju, szczęścia i życiowej satysfakcji. Obierają najwłaściwsze dla nich cele i sycą się doskonałą harmonią.  

Zobacz także: Portrety planetarne. Co mówi o Tobie dzień, w którym przyszłaś na świat?

Polecane wideo

Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”?
Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”? - zdjęcie 1
Komentarze (59)
Ocena: 4.66 / 5
13 карт ♂️♥️♦️♣️♠️ (Ocena: 5) wczoraj 09:36
Что мы делаем не так (песня) melody, piosenka
odpowiedz
Shizer_69 (Ocena: 5) 22.09.2022 09:22
Gdzie baran? Shizer_69
odpowiedz
Huiek sex (Ocena: 5) 21.09.2022 13:50
Xdddd😘😘😘😘😘🖕🖕🖕🖕🖕
odpowiedz
Czipa i tak dalej (Ocena: 5) 19.09.2022 08:42
Nie choruje tylko hoduje
zobacz odpowiedzi (1)
Czipa i tak dalej (Ocena: 5) 19.09.2022 08:41
Lubię ptaszniki zająca subscribe jego kanał 👍 polecam i Witolda plucika też jest spoko gość on robi giełdy terastyczny byłem na takiej wiele węży,ptaszniki , jaszczurki,karaczany Madagaskarskie ja mam takiego i choruje
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie