Znaki zodiaku, które mają niezwykłą intuicję i szósty zmysł

Niektóre znaki zodiaku mają nieprawdopodobne cechy, o jakich reszta ludzi może tylko pomarzyć.
Znaki zodiaku, które mają niezwykłą intuicję i szósty zmysł
Fot. pexels (Francesca Zama)
07.08.2022

Niektóre znaki zodiaku mają nieprawdopodobne cechy, o jakich reszta ludzi może tylko pomarzyć. To niezwykła intuicja, wręcz szósty zmysł, który sprawia, że żyje się im łatwiej aniżeli pozostałym. Dzięki niemu mają znacznie mniej miłosnych dylematów, o wiele szybciej podejmują bardzo trafne życiowe decyzje, wystrzegają się ludzi o nieszlachetnych zamiarach, a w konsekwencji są po prostu szczęśliwsi. Nie da się też nimi łatwo manipulować

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawia się motyw ust?

Znaki zodiaku, które posiadają szósty zmysł

Lew

Lwy są obdarzone nieprzeciętną intuicją, której można im pozazdrościć. Dzięki swoim przeczuciom są w stanie fenomenalnie wybrnąć z bardzo trudnych sytuacji. Z dylematami, których rozwiązanie zajęłoby innym mnóstwo czasu, Lwy radzą sobie błyskawicznie. Czasem owe lwie prędkie działanie jest uważane za lekkomyślność, jednakże nic z tych rzeczy. Lwy doskonale zdają sobie sprawę ze swojego niezwykłego daru i ani myślą go lekceważyć. Robią to, co podpowiada im niezawodna intuicja i świetnie na tym wychodzą. 

Ze względu na swój szósty zmysł Lwy są doskonałymi doradcami i wiele osób prosi je o różnego rodzaju porady. Co więcej, w większości przypadków są bardzo trafne. To dlatego zawsze otacza ich krąg zafascynowanych nimi ludzi. Lwi szósty zmysł dodaje im wyjątkowości. 

Skorpion

Skorpiony są doskonałymi obserwatorami. Już na pierwszy rzut oka są w stanie wyczytać, czy właśnie napotkana osoba ma dobre, czy też nieszczere intencje. Świetnie potrafią rozszyfrowywać na pozór mało znaczące gesty i wyciągać z nich wnioski. Nie sposób wodzić ich za nos - wszelkie, nawet najbardziej subtelne manipulacje są przez Skorpiony od razu odgadywane. 

Dzięki swej intuicji ludzie spod tego znaku nie mają większych problemów natury duchowej. Nie błądzą w poszukiwaniu spokoju, szczęścia i życiowej satysfakcji. Obierają najwłaściwsze dla nich cele i sycą się doskonałą harmonią.  

Zobacz także: Portrety planetarne. Co mówi o Tobie dzień, w którym przyszłaś na świat?

Polecane wideo

Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”?
Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”? - zdjęcie 1
Komentarze (410)
Ocena: 4.88 / 5
Zosix (Ocena: 5) 09.02.2023 21:48
Czemu masz praktycznie taki sam nick co ,, Jestem bardzo miła😁,, ? Możesz wymyślić coś innego, np. ,, Jestem bardzo niemiła😈,,.
odpowiedz
Jestem bardzo miła 😈 (Ocena: 5) 09.02.2023 14:47
" Niewiadomy 7723" możemy się kiedyś spotkać? Mieszkam na ulicy Okulnej 24 w Markach😊. Mam 12 lat
odpowiedz
Zosix (Ocena: 5) 08.02.2023 22:01
Ja się totalnie nie zgadzam. Jestem ♉ i wszyscy mi mówią że mam świetny 6 zmysł. Czy wy mi wierzycie że go mam?
odpowiedz
Untachable (Ocena: 5) 08.02.2023 20:13
Dał*bym 1 niestety nie da się zmienić oceny
odpowiedz
Nie twój problem (Ocena: 1) 08.02.2023 10:35
Nie ma strzelca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie