To kosmiczne zjawisko będzie dla Ciebie prawdziwym testem. Jesteś gotowa?

Czy jest się czego obawiać?
To kosmiczne zjawisko będzie dla Ciebie prawdziwym testem. Jesteś gotowa?
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/142004194494278014 & pinterest.co.uk/pin/1759287345130929)
01.08.2022

Retrogradacja ma miejsce wtedy, gdy dane ciało niebieskie wchodzi w pozorny ruch wsteczny. Najczęściej słyszymy o niej w kontekście Merkurego. Zdaniem astrologów to jedno z najbardziej niefortunnych kosmicznych zjawisk - właśnie wtedy musimy liczyć się z wieloma problemami i niespodziewanymi zwrotami wydarzeń.  

Zobacz również: Rozpoczął się astrologiczny sezon Lwa. Przyniesie nam dużą dawkę szaleństwa

Ale Merkury nie jest jedyną planetą, która od czasu do czasu wchodzi w pozorny ruch wsteczny. 28 lipca rozpoczęła się retrogradacja Jowisza. Czy powinniśmy się jej obawiać? To zależy. Astrolodzy wyjaśniają, że to zjawisko będzie dla nas prawdziwym testem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sarah Saini (@sidereal.sarah)

Horoskop na retrogradację Jowisza 2022. Co się wydarzy? 

Retrogradacja Jowisza rozpoczęła się 28 lipca, a zakończy się dopiero 23 listopada. Pozorny ruch wsteczny tej planety ma miejsce w znaku Barana. 

Astrolodzy związani z portalem refinery29.com wyjaśniają, że ta retrogradacja nie jest tak intensywna jak chociażby w przypadku Merkurego. Ich zdaniem jej największy wpływ odczujemy na samym początku oraz na końcu tego zjawiska. 

W tych dniach będziemy głęboko zastanawiać się nad tym, w co wierzymy i co przynosi nam nadzieję. To czas na refleksję na temat naszych życiowych pragnień i celów, a także na zadanie sobie pytania o to, czy nasze życie zmierza we właściwym kierunku 

- mówiła astrolożka Stephanie Campos. 

Retrogradacja zazwyczaj jest utożsamiana z niepowodzeniami, a nawet nieszczęściami i fatum. Jednak w przypadku Jowisza nie musimy się tego obawiać, a zdaniem astrolożki Lisy Stardust pozorny ruch wsteczny tej planety może okazać się dla nas wręcz pomyślny. 

To zjawisko daje nam okazję do zwolnienia i zastanowienia się nad tym, w jaki sposób chcemy się rozwijać. Jowisz w Baranie sprawia, że myślimy przede wszystkim o sobie. Jednak w przypadku retrogradacji tej planety stajemy się mniej egocentryczni - będziemy chcieli pomagać innym. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nidhhi Banssal (@tarot_nidhhisaibleessings)

Ponadto, zdaniem astrolożki Ivy Naskovej energia Barana często sprawia, że podejmujemy pochopne i nieracjonalne decyzje pod wpływem impulsu, na gorąco. W związku z tym retrogradacja Jowisza w Baranie będzie przeciwieństwem takiego działania. Pozorny ruch wsteczny tej planety pozwoli nam podejść do różnych kwestii na chłodno i głęboko się nad nimi zastanowić przed podjęciem decyzji. To pomoże nam w dokonaniu naprawdę dobrych wyborów. 

Zobacz również: Wszyscy drżą przed tym znakiem zodiaku. Ma opinię wyjątkowo onieśmielającego

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas
Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 2.13 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 01.08.2022 23:36
Jowisza jest planetą pomyślności. Jowisza w walecznym, konfliktowym Baranie w ruchu wstecznym to nic dobrego. Oznacza to braki i konflikty tym powodowane.
odpowiedz
Zder (Ocena: 1) 01.08.2022 21:02
Kłamstwa
odpowiedz
Adgdc (Ocena: 1) 01.08.2022 21:02
Halo dzieci
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.08.2022 21:01
Gówno i gowno
odpowiedz
Mxnxnxn (Ocena: 1) 01.08.2022 21:01
Dncjfnfn
odpowiedz

Polecane dla Ciebie