Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas

Kto będzie wspominać sierpień z uśmiechem na twarzy?
Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/322992604537685459 & pinterest.co.uk/pin/289145238588444304)
30.07.2022

Parę dni temu rozpoczął się astrologiczny sezon Lwa, którego żywiołem jest ogień, a opiekuńczym ciałem niebieskim - Słońce. Nie dziwi więc, że ten okres przynosi ze sobą wielkie pokłady energii i chęci do działania, a także... do romansowania. 

Zobacz również: Rozpoczął się astrologiczny sezon Lwa. Przyniesie nam dużą dawkę szaleństwa

Horoskop na sierpień 2022. Trzy najszczęśliwsze znaki zodiaku

Sezon Lwa kończy się w drugiej połowie sierpnia, gdy rozpoczyna się panowanie Panny. Jej żywiołem jest ziemia, co oznacza pomyślny okres także dla pozostałych znaków z tej grupy. W związku z tym przez cały miesiąc ta trójka będzie mogła liczyć na wyjątkowo pomyślne wibracje. Które znaki zodiaku będą wspominać sierpień z uśmiechem na twarzy? 

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY NA LATO
Horoskop MIŁOSNY NA LATO - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.07.2022 19:36
Tym, ktorym nie chce sie wchodzic w galerie, wklejam to co zostalo napisane. Byk Pod koniec sierpnia Słońce zawita w twoim piątym domu astrologicznym, symbolizującym wszelkie przyjemności, zabawę i rozrywkę. Będzie to dla ciebie idealny czas na przeżycie wakacyjnej przygody. Co więcej, sierpień upłynie ci pod znakiem kreatywnego wyrażania siebie, co przyniesie ci nie tylko wiele frajdy i satysfakcji, ale także podziw i uznanie. Panna Twój sezon w roku astrologicznym zbliża się wielkimi krokami. Zazwyczaj unikasz bycia w centrum zainteresowania, ale teraz szczególnie zasługujesz na uwagę. 22 sierpnia Słońce wejdzie w twój znak, a zarazem twój pierwszy dom astrologiczny, symbolizujący “ja”, osobowość i indywidualność. Oznacza to przypływ energii, która pomoże ci robić to, co sekretnie lubisz najbardziej, czyli... rzetelne wypełnianie obowiązków. Poczujesz, że wszystkie zadania i projekty stają się o wiele łatwiejsze, a wszystko będzie układać się po twojej myśli. Koziorożec 22 sierpnia Słońce będzie wędrować przez twój dziewiąty dom astrologiczny, związany z przekraczaniem granic, poszerzaniem horyzontów i duchowością. To zatem doskonały czas na wybranie się w podróż - dosłownie albo w kontekście spirytualnym. Przejście w sezon Panny będzie dla ciebie długo wyczekiwanym momentem na złapanie oddechu i odpoczynek, ponieważ jako znak, którego żywiołem jest ziemia panowanie energicznego Lwa jest dla ciebie zbyt wykańczające.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie