Rozpoczął się astrologiczny sezon Lwa. Przyniesie nam dużą dawkę szaleństwa

Zarówno pozytywnego, jak i negatywnego. Czego się spodziewać?
Rozpoczął się astrologiczny sezon Lwa. Przyniesie nam dużą dawkę szaleństwa
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/28358672647435630 & pinterest.co.uk/pin/269019777732370358)
26.07.2022

Przebojowy, pewny siebie, towarzyski, a nawet żądny sławy. Uwielbia być w centrum zainteresowania, patrzy na świat przez różowe okulary, ale bywa też zazdrosny, próżny i egoistyczny. O jakim znaku zodiaku mowa? 

Zobacz również: Wszyscy drżą przed tym znakiem zodiaku. Ma opinię wyjątkowo onieśmielającego

Chodzi oczywiście o zodiakalnego Lwa, czyli osoby urodzone między 22/23 lipca a 22/23 sierpnia (dokładne ramy czasowe zależą od rocznika). Parę dni temu rozpoczął się astrologiczny okres jego panowania, a to oznacza zdecydowaną zmianę energii. Czego możemy się spodziewać w sezonie Lwa? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez » F O L K L A I R E « (@folklaire)

Horoskop na sezon astrologicznego Lwa 2022. Co się wydarzy? 

Sezon Lwa tradycyjnie przynosi ze sobą wielkie pokłady energii i witalności. W końcu żywiołem tego znaku zodiaku jest ogień, a jego opiekuńczym ciałem niebieskim jest Słońce. 

W okresie panowania Lwa możemy zatem liczyć na impuls do działania i podejmowania ryzyka. Pomoże nam w tym zwiększona dawka pewności siebie i poczucie, że będziemy w stanie poradzić sobie z każdą napotkaną przeszkodą.  

Astrolodzy są zgodni – sezon Lwa to idealny moment na to, aby czerpać z życia pełnymi garściami. To okres, w którym poczujemy wolność i zapragniemy być panami własnego losu. To też czas, w którym będziemy chcieli wykazać się kreatywnością i zrealizować plany, które do tej pory odkładaliśmy na później. 

To jednak nie wszystko. Sezon Lwa przynosi ze sobą energię sprzyjającą flirtom i nawiązywaniu romansów. W najbliższym czasie życie wielu osób może wywrócić się do góry nogami. Przelotne i intensywne znajomości, letnie romanse, a być może nawet szansa na poznanie prawdziwej miłości - przełom lipca i sierpnia zdecydowanie upłynie pod znakiem uczuć i namiętności. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Linda Abbruscato R.H.N (@livewellicious)

Jest też jedno istotne “ale”. Energia Lwa może przynieść ze sobą także różnego rodzaju dramaty, zwłaszcza w relacjach. Mieszanka skrajnych emocji może okazać się naprawdę wybuchowa. Należy uważać na nieporozumienia i kłótnie, które mogą zagrozić niektórym przyjaźniom i związkom. 

Zobacz również: Najbardziej zgorzkniałe znaki zodiaku. Nie potrafią cieszyć się życiem

Polecane wideo

Jaką będziesz żoną według Twojego znaku zodiaku?
Jaką będziesz żoną według Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie