Urodzone kusicielki. Dwa najbardziej zmysłowe znaki zodiaku, za którymi wszyscy szaleją

Oto największe astrologiczne kusicielki, które bez najmniejszego wysiłku rozkochają w sobie dosłownie każdego.
Urodzone kusicielki. Dwa najbardziej zmysłowe znaki zodiaku, za którymi wszyscy szaleją
Fot. Unsplash (John Schnobrich)
05.08.2022

Niektórzy ludzie mają w sobie szczególny wdzięk, czar i niebywałą dawkę zmysłowości, dzięki czemu bez większego problemu uwodzą wszystkich, jacy tylko pojawią się na ich drodze. Okazuje się, że spory wpływ ma na to miesiąc, w jakim przychodzimy na świat. Oto największe astrologiczne kusicielki, które bez najmniejszego wysiłku rozkochają w sobie dosłownie każdego.

Jest czego im zazdrościć!

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których pozbawiony przygód urlop to strzał w dziesiątkę

Na pokuszenie...

Lew

Dla każdej Lwicy wyrafinowana sztuka uwodzenia to przysłowiowa bułka z masłem. Mało który znak zodiaku emanuje aż tak wielką sensualną energią jak właśnie Lwy. Jednym słowem kobiety spod tego znaku zodiaku wręcz kipią erotyzmem i nie wyobrażają sobie życia bez flirtowania.

Nic dziwnego, ż tak trudno się im oprzeć. Niedający się przeoczyć błysk w oku, ujmująca ponadprzeciętna witalność, tajemniczy uśmiech, wielki temperament, poczucie humoru, pełne gracji ruchy i zręczne dobieranie właściwych słów w pełnej zmysłowości konwersacji to ich znaki rozpoznawcze. 

Lwice nie mogą przestać uwodzić. Flirtują niemalże odruchowo, nawet jeśli są w stałych związkach, co może nieco przeszkadzać im wiecznie zazdrosnym partnerom...

Strzelec

Na uwodzicielskim podium wraz z Lwicami dumnie stoją Strzelce. I one z równym wdziękiem potrafią zjednywać sobie ludzi, którzy zakochują się w nich wciąż bez pamięci. Pełne wigoru, wesołe, bardzo pozytywnie nastawione do życia dusze towarzystwa, zarażają swoją energią i witalnością innych.

Strzelce mają w sobie coś szczególnego - to niezrównana sensualność, która sprawia, że niełatwo o nich zapomnieć. Nie muszą się więc starać o to, aby wypaść seksownie, czy by zrobić na kimś wielkie wrażenie. Zmysłowość to ich wrodzona naturalna cecha, więc robią to nagminnie. Ich pewność siebie i intensywne, rozerotyzowane spojrzenie nierzadko wprawiają innych w zakłopotanie. 

Mnóstwo osób marzy o zdobyciu ich względów. Niestety zdobycie serca Strzelca to rzecz niełatwa... Cały pochód rozkochanych przez nie mężczyzn często nie może liczyć na to, aby zagrzać w ich życiu miejsca na dłużej.

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których nie ma rzeczy niemożliwych

Polecane wideo

Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Wera (Ocena: 5) 07.10.2022 20:18
Tak mój crash to lew😄
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 16.08.2022 12:49
Chyba trochę prawdy w tym jest :)
odpowiedz
ERER (Ocena: 5) 05.08.2022 19:37
Dostaję ponad 130 dolarów za godzinę pracy z domu. Nigdy nie sądziłem, że dam radę, ale moja koleżanka zarabia na tym ponad 20502 $ miesięcznie i przekonała mnie, żebym spróbował. Możliwość z tym jest nieograniczona. Więcej informacji.... 𝙬𝙬𝙬.𝙘𝙖𝙨𝙝𝙙𝙤𝙭.𝙘𝙤𝙢
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 05.08.2022 15:16
Nie zgodzę się. Wszystkie koleżanki za którymi szaleli faceci były Rybami albo Bykami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie