Zbliża się najjaśniejsza pełnia Księżyca w tym roku. Skorzystają na niej te cztery znaki zodiaku

Co przyniesie im pełnia Koźlego Księżyca?
Zbliża się najjaśniejsza pełnia Księżyca w tym roku. Skorzystają na niej te cztery znaki zodiaku
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/283304632801825595 & pinterest.co.uk/pin/13517842630757638)
13.07.2022

Każda pełnia Księżyca oddziałuje na wydarzenia, które rozgrywają się na Ziemi. To zjawisko wywiera wpływ także na zwierzęta i na ludzi, chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Wyjątkową moc Księżyca odczuwają zwłaszcza osoby wrażliwe, podczas gdy inni nawet nie zauważą, że na niebie wydarzyło się coś wyjątkowego.   

Zobacz również: W lipcu każdy znak zodiaku może znaleźć prawdziwą miłość. Oto Twój szczęśliwy dzień

Już 13 lipca czeka nas kolejna pełnia Księżyca. To lipcowe zjawisko astronomiczne jest także znane jako pełnia Koźlego Księżyca, Sienna Pełnia, czy też Burzowa Pełnia. Co więcej, będziemy mieć do czynienia z superksiężycem, ponieważ nasz naturalny satelita znajdzie się najbliżej Ziemi, a do naszej planety dotrze nawet o 30 proc. więcej światła odbitego od Srebrnego Globu. 

Lipcowa pełnia Koźlego Księżyca. Co przyniesie znakom zodiaku?

A jak to wygląda z astrologicznego punktu widzenia? Eksperci wyjaśniają, że pełnia Koźlego Księżyca będzie mieć miejsce w Koziorożcu, czyli znaku zodiaku, który kojarzy się z takimi cechami jak pracowitość, odpowiedzialność czy ambicja. Astrolodzy związani z portalem bustle.com wyróżnili aż cztery znaki zodiaku, którym najbliższa pełnia przyniesie najwięcej powodów do zadowolenia. Czy twój znak znalazł się wśród tych szczęśliwców? 

Polecane wideo

Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia?
Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie