Lipcowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Lwy i czy łatwo je w sobie rozkochać?

Czy łatwo żyje się z partnerem spod znaku Lwa?
Lipcowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Lwy i czy łatwo je w sobie rozkochać?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/manu_lopezvelez/)
12.07.2022

Mężczyźni spod znaku Lwa kochają być w centrum uwagi. Zawsze i wszędzie chcą być na pierwszym zaszczytnym miejscu. To na nich nieustannie muszą być skierowane reflektory. Drugie i trzecie miejsce z żadnym razie im nie odpowiada. To wręcz zniewaga... Do szczęścia potrzebują poklasku, szacunku i podziwu innych. Tylko wtedy rozkwitają, czują że żyją pełnią życia, są usatysfakcjonowani i szczęśliwi. Doskonale odnajdują się więc w rolach głównych gwiazd spotkań towarzyskich.

Mało jest kobiet, których nie pociągałaby ich ogromna witalność, wielki temperament, niezrównana uwodzicielskość i męskość. Lwy nie mogą więc narzekać na powodzenie u płci przeciwnej. 

Zobacz także: Czerwcowi mężczyźni: Jakim partnerem jest Rak? Czy łatwo zdobyć jego serce?

Mężczyzna spod znaku Lwa

Król i zdobywca 

Mało jest też kobiet, które odnajdą się w roli lwich partnerek... Lwy choć z natury mają szlachetne, dobre serca i są szarmanckie, a także bardzo opiekuńcze, nie są łatwymi towarzyszami życia, przede wszystkim dlatego, że to one zawsze muszą grać pierwsze skrzypce. Partnerka Lwa musi zadowolić się funkcjonowaniem na drugim planie. Musi być wciąż wpatrzona w swojego mężczyznę i ciągle o niego zabiegać - chwalić go i zachwycać się nim. Jeśli nie będzie miała ochoty się temu podporządkować, związek na pewno nie przetrwa.

Poza tym, jeżeli Lwy choć przez chwilę są ignorowane, tracą humor i dotychczas wielką pewność siebie. Wali im się grunt pod nogami. Niełatwo funkcjonować w podobnej relacji. Lwy wynagradzają jednak swym partnerkom bardzo szczodrze owe ogrywanie drugoplanowych ról  - żyjąc z nimi, nie można się nudzić. Codzienność z Lwem nigdy nie ociera się o przykrą rutynę. Lwy adorują, zaskakują, fascynują i zawsze można na nie liczyć. Nie zostawiają w potrzebie. Są odważne i potrafią walczyć o szczęście najbliższych. 

Mężczyzna Lew nie zadowala się łatwo. Jeśli chodzi o wybór partnerki jest bardzo wymagający. Jeśli ktoś odpowiada mu w 99%, to jest to zdecydowanie... za mało. Gdy chce się zdobyć lwie serce, trzeba wprawić się w sztukę flirtowania i osiągnąć w niej niebywałą biegłość. Lwy po prostu kochają miłosne gry i ekscytujące niedomówienia. Kochają emocjonujące miłosne polowania, więc jak najdłużej trzeba się im wymykać. Łatwymi zdobyczami bardzo szybko zaczynają się nudzić.

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których nie ma rzeczy niemożliwych

Polecane wideo

Już nie dziewczynki. Babcie sypiące kwiatki na ślubie to najbardziej wzruszający trend, jaki zobaczysz
Już nie dziewczynki. Babcie sypiące kwiatki na ślubie to najbardziej wzruszający trend, jaki zobaczysz - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
👍Subscribers (Ocena: 5) 03.08.2022 12:38
🇦🇫🇦🇽🇦🇱🇩🇿🇦🇸🇦🇩🇦🇴🇦🇮🇦🇶🇦🇬🇦🇷🇦🇲🇦🇼🇦🇺🇦🇹🇦🇿🇧🇸🇧🇭🇧🇩🇧🇧🇧🇾🇧🇪🇧🇿🇧🇯🇧🇲🇧🇹🇧🇴🇧🇦🇧🇼🇧🇷🇮🇴🇻🇬🇧🇳🇧🇬🇧🇫🇧🇮🇰🇭🇨🇲🇨🇦🇮🇨🇨🇻🇰🇾🇨🇫🇹🇩🇨🇱🇨🇳🇨🇽🇨🇨🇨🇴🇰🇲🇨🇬🇨🇩🇨🇰🇨🇷🇨🇮🇭🇷🇨🇺🇨🇼🇨🇾🇨🇿🇩🇰🇩🇯🇩🇲🇩🇴🇪🇨🇪🇬🇸🇻🇬🇶🇪🇷🇪🇪🇪🇹🇪🇺🇫🇴🇫🇯🇫🇮🇫🇷🇵🇫🇬🇦🇬🇲🇬🇪🇩🇪🇬🇭🇬🇮🇬🇷🇬🇱🇬🇩🇬🇺🇬🇹🇬🇬🇬🇳🇬🇼🇬🇾🇭🇹🇭🇳🇭🇰🇭🇺🇮🇸🇮🇳🇮🇩🇮🇷🇮🇶🇮🇪🇮🇲🇮🇱🇮🇹🇯🇲🇯🇵🇯🇪🇯🇴🇰🇿🇰🇪🇰🇮🇰🇼🇰🇬🇱🇦🇱🇻🇱🇧🇱🇸🇱🇷🇱🇾🇱🇮🇱🇹🇱🇺🇲🇴🇲🇰🇲🇬🇲🇼🇲🇾🇲🇻🇲🇱🇲🇹🇲🇭🇲🇷🇲🇺🇲🇽🇫🇲🇲🇩🇲🇨🇲🇳🇲🇪🇲🇸🇲🇦🇲🇿🇲🇲🇳🇦🇳🇷🇳🇵🇳🇱🇳🇿🇳🇮🇳🇪🇳🇬🇳🇺🇳🇫🇰🇵🇲🇵🇳🇴🇴🇲🇵🇰🇵🇼🇵🇸🇵🇦🇵🇬🇵🇾🇵🇪🇵🇭🇵🇳🇵🇱🇵🇹🇵🇷🇶🇦🇷🇴🇷🇺🇷🇼🇼🇸🇸🇲🇸🇹🇸🇦🇸🇳🇷🇸🇸🇨🇸🇱🇸🇬🇸🇽🇸🇰🇸🇮🇸🇧🇸🇴🇿🇦🇰🇷🇸🇸🇪🇸🇱🇰🇸🇭🇰🇳🇱🇨🇻🇨🇸🇩🇸🇷🇸🇿🇸🇪🇨🇭🇸🇾🇹🇼🇹🇯🇹🇿🇹🇭🇹🇱🇹🇬🇹🇰🇹🇴🇹🇹🇹🇳🇹🇷🇹🇲🇹🇨🇹🇻🇻🇮🇺🇬🇺🇦🇦🇪🇬🇧🇺🇸🇺🇾🇺🇿🇻🇺🇻🇦🇻🇪🇻🇳🇾🇪🇿🇲🇿🇼
odpowiedz

Polecane dla Ciebie