Znaki zodiaku, które kochają modowy minimalizm

Które znaki zodiaku najlepiej poczują się w szykownych minimalistycznych ubraniach?
Znaki zodiaku, które kochają modowy minimalizm
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jazy_g/)
24.07.2022

Odnalezienie odpowiedniego stylu ubierania się, w którym czujemy się nie przebrane, ale jesteśmy w stu procentach sobą, to zadania niełatwe, często okupione mnóstwem wizualnych porażek. Najczęściej do najtrafniejszych estetycznych wyborów dochodzimy przecież po wielu eksperymentach. Aby skrócić wielu osobom tę żmudną drogę, doradzamy, jakie znaki zodiaku już teraz mogą zacząć kompletować minimalistyczną garderobę. Odzieżowy minimalizm jest im po prostu pisany!

Zobacz także: Nie każdy urodził się wyśmienitym dyplomatą... Z którymi znakami zodiaku najtrudniej się dogadać?

Zodiakalne minimalistki

Byk

Byki poczują się w eleganckich, klasycznych minimalistycznych strojach wręcz doskonale. Wiele kobiet spod tego znaku zodiaku często ma problemy z zaakceptowaniem swojego bardzo spokojnego temperamentu, skłonności do rutyny, jak i tego, że nie za dobrze czują się w strojach zbyt nonszalanckich, czy nieszablonowych.

Z zazdrością spoglądają więc na wciąż zwracające na siebie uwagę koleżanki, doskonale odnajdujące się w noszeniu maksymalistycznych, odważnych kreacji wibrujących soczystością kolorów. Obawiają się po prostu, że będą wyglądały w porównaniu z nimi nudno... Nic z tych rzeczy! Jeśli tylko Byki pójdą w stronę finezyjnego minimalizmu, zawsze będą uważane za szalenie stylowe. Ich szafa powinna bazować na total lookach w relaksujących i wyrafinowanych tonach nude

Panna

Kolejnym znakiem zodiaku, który zawsze powinien wybierać minimalistyczne stroje jest Panna. Minimalizm z całą pewnością będzie dla Panien stylizacyjnym wybawieniem. Pedantyczne, kochające klasykę i mające skłonność do funkcjonalnych rozwiązań, będą zachwycone tym, jak łatwo komponuje się stylowe minimalistyczne stroje. Tak więc, jeśli pójdą tą drogą, nareszcie skończy się ich koszmar wystawania godzinami przez lustrem przed każdym ważniejszym wyjściem. Każda Panna powinna celować stylizacje oparte na bieli, beżach oraz czerni

Kto zaś jak ognia powinien unikać minimalistycznych ubrań, bo i tak szybko zostaną wyrzucone na dno szaf? Minimalizm raczej nie jest pisany Lwom, Baranom oraz Rybom. To dla nich zostały stworzone wzorzyste, szalone stroje z artystycznym zacięciem.  

Zobacz także: Wolni strzelcy. Znaki zodiaku, które są najgorszymi współpracownikami

Polecane wideo

Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia?
Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie