Wszyscy drżą przed tym znakiem zodiaku. Ma opinię wyjątkowo onieśmielającego

Biorąc pod uwagę jego charakter, nie ma się co dziwić.
Wszyscy drżą przed tym znakiem zodiaku. Ma opinię wyjątkowo onieśmielającego
Fot. Unsplash
08.07.2022

Zgodnie z astrologią każdy znak zodiaku wyróżniają szczególne cechy charakteru. Przykładowo o Pannach mówi się, że są niezwykle uporządkowane i pracowite, podczas gdy Ryby mają opinię wyjątkowo wrażliwych i uczuciowych. 

Zobacz również: Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe

Są też znaki zodiaku, od których większość z nas woli trzymać się z daleka. Powód? Uważa się, że mają wyjątkowo mroczną naturę, a w jego towarzystwie wiele osób czuje się onieśmielonych, a nawet... zastraszonych. O jaki znak zodiaku chodzi? Czy to najgorszy znak zodiaku? Wszyscy się go boją Fot. Unsplash

Czy to najgorszy znak zodiaku? Wszyscy się go boją

Tym znakiem zodiaku jest Skorpion. Osoby urodzone na przełomie października i listopada cieszą się wyjątkowo złą sławą z naprawdę wielu powodów. 

Zdaniem astrologów Skorpiony są z natury niesamowicie intensywne i pełne pasji, która graniczy z niezdrową obsesją. Mają też opinię bardzo skrytych i pilnie strzegą swojej prywatności. Raczej stronią od ludzi, a w towarzystwie wydają się niezwykle poważne, a wręcz wrogo nastawione. Nic więc dziwnego, że inni ludzie często czują się przy nich onieśmieleni, a nawet zastraszeni. 

Dopiero przy bliższym poznaniu okazuje się, że Skorpiony mają wiele do zaoferowania, przede wszystkim lojalność - są wiernymi przyjaciółmi, na których można polegać w absolutnie każdej sytuacji. Jednak ze Skorpionami nie ma żartów. Osoby spod tego znaku zodiaku nie tolerują zdrady w żadnej postaci. Jeśli ktoś zawiedzie ich zaufanie, może zapomnieć o przebaczeniu. Skorpion natychmiast skreśla takie osoby i wyrzuca je ze swojego życia. 

Ponadto Skorpiony mają opinię wyjątkowo mściwych, a jeśli ktoś odepnie im na odcisk zdecydowanie nie powinien spać spokojnie. Osoby spod tego znaku mogą czekać z zemstą naprawdę długo, ale nigdy nie zostawiają rachunków niewyrównanych.  

Zgadzacie się z takim astrologicznym opisem Skorpiona? Też czujecie się nieswojo w towarzystwie osób spod tego znaku? 

Zobacz również: Siostrzane znaki zodiaku. Kto jest Twoją bratnią duszą?

Polecane wideo

Mroczna strona znaków zodiaku. Oto ich najbardziej toksyczne cechy
Mroczna strona znaków zodiaku. Oto ich najbardziej toksyczne cechy - zdjęcie 1
Komentarze (55)
Ocena: 4.67 / 5
. (Ocena: 3) 14.07.2022 09:55
Jestem skorpionicą,- prawda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2022 14:50
Jestem Skorpionicą i to wszystko jest prawdą !!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.07.2022 19:49
A ja lubię Skorpiony, mam dwie bliskie koleżanki spod tego znaku. Można na nich polegać, są słowne, szczere. Ja sama jestem Byczycą, jestem w przyjaźni (i nie tylko) bardzo oddana i wierna, tego samego oczekuję w zamian i w Skorpionach to znajduję. :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2022 21:04
Najbardziej "onieśmielającym" znakiem zodiaku może być ewentualnie terrorysta Wodnik, agresor Baran, itd itd, ale na pewno nie Skorpion, który sobie pomyśli swoje, ale nawet bycie niemiłym (a co dopiero krzyk czy agresja) jest dla niego ostatecznością. Skorpion działa w ukryciu, to jest jedna z podstawowych cech tego znaku. Jednocześnie wada (bo może to wykorzystać do wyrafinowanych działań), problem (bo strasznie trudno mu się otworzyć i zaufać), ale i zaleta (bo jest w naturalny sposób uprzejmy, empatyczny, błyskotliwy). Czyli jak zwykle - pudło.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.07.2022 16:26
Nagonki na Skorpiony ciąg dalszy :D Spadajcie. Podając złe strony wypada napisać też o dobrych. Skorpiony mają niesamowitą mądrość życiową i empatię. Nie zamęczają sobą innych. Są skryte, ale po prostu nie wpuszczają byle kogo w swój świat, potrzebują od ludzi inspiracji i pasji i nie tolerują głupoty, bezmyślności, pustych słów. Skorpiona poznasz po tym, że zawsze będzie uprzejmy i kulturalny, bo przykłada dużą wagę do swojego zachowania i swoich słów. Kiedy na kimś się zawiedzie, odwróci się i odejdzie. Opanowany, asertywny, nie toleruje agresji i podnoszenia głosu, nie da sobie wejść na głowę. Jeśli rani, to tylko w obronie własnej albo bliskiej osoby. Nie wiem kto dla was pisze te wypociny, ale "astrolog" preferujący jedne znaki zodiaku i zwalczający inne jest delikatnie mówiąc nieprofesjonalny.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie