Znaki zodiaku, dla których pozbawiony przygód urlop to strzał w dziesiątkę

Dwa znaki zodiaku nie przepadają za szalonymi wakacjami.
Znaki zodiaku, dla których pozbawiony przygód urlop to strzał w dziesiątkę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
19.07.2022

Dla niektórych ludzi urlopowanie to niekończące się przygody. Nie wyobrażają sobie, aby mogło być inaczej. Już na samą myśl o wakacyjnych wyjazdach, zaczynają ogarniać ich ekscytujące dreszcze. W końcu wynajęli mocarnego jeepa ze snorkelem, którym będą przemierzać legendarny islandzki interior - odludzie, jakie swym niezwykłym krajobrazem przypomina inna planetę. Zamierzają przekraczać szalone rwące rzeki i mierzyć się z podmuchami wiatru przypominającymi huragan. Pragną adrenaliny i pakietu uczuć, który będą wspominać przez długie lata. Inni zaś swój wyczekiwany wymarzony urlop najchętniej spędzają... na balkonie, na działce zlokalizowanej komfortowo blisko, bo dzielnicę obok lub w innym świetnie zaznajomionym miejscu. 

Które znaki zodiaku kochają raczej monotonne urlopowe rozrywki? 

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których nie ma rzeczy niemożliwych

Znaki zodiaku, którym nie w głowie wakacyjne wyjazdy pełne przygód

Byk

Jednym ze znaków zodiaku, którym najbardziej odpowiada wakacyjna rutyna jest Byk. Wiele Byków po prostu załamałoby się na myśl o wybraniu się w nieznane, gdzie nie czekają ich wygody dorównujące tym, jakie znajdują się w ich domowych pieleszach. Ot, Byki mają bardzo spokojne temperamenty. Męczy je zbyt duża intensywność wrażeń.

Poza tym, gdy mają stawić czoła sytuacjom, które nigdy przedtem im się nie zdarzały, wpadają w niemałą panikę i zaczynają być nieprzyjemnie rozdrażnione. Jeśli już miałyby się gdzieś wybrać, to najchętniej do spa. I oby tylko nie przydarzyło się im tam coś niespodziewanego! 

Panna

Rezolutne Panny zwykły do wszystkiego podchodzić z niemałym dystansem. Dotyczy to również wakacyjnych wojaży. Tak więc zanim Panny gdziekolwiek się wybiorą, muszą przemyśleć to nie tylko bardzo skrupulatnie, ale i wielokrotnie. Rozważaniom i wypisywaniu wszystkich „za” oraz „przeciw” dosłownie nie ma końca.

Myślą Panny i myślą, aż strach zaczyna coraz śmielej zaglądać im w oczy. W tym roku miały wybrać się z przyjaciółmi do Hiszpanii, ale z owym wyjazdem wiąże się chyba zdecydowanie za dużo niedogodności. Bandy kieszonkowców krążących po Madrycie... Okropny upał, a one mają taką skłonność do migren... Tak jest, lepiej jednak wybrać się gdzieś bliżej. Wyjazdowa maksyma Panien brzmi „im mniej ryzyka i im bliżej, tym wspanialsze wakacje”. 

Zobacz także: Nie każdy urodził się wyśmienitym dyplomatą... Z którymi znakami zodiaku najtrudniej się dogadać?

Polecane wideo

„Pracuj nad najlepszą, najzdrowszą wersją siebie”. Tę fit-influencerkę obserwuje 13,5 mln osób
„Pracuj nad najlepszą, najzdrowszą wersją siebie”. Tę fit-influencerkę obserwuje 13,5 mln osób - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie