Znaki zodiaku skazane na nieodwzajemnioną miłość

Które znaki zodiaki mają skłonności do wybierania sobie niewłaściwych obiektów westchnień?
Znaki zodiaku skazane na nieodwzajemnioną miłość
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
17.07.2022

Niektórzy wpadają w sidła miłości dopiero wtedy, jeśli w okresie fascynacji daną osobą zauważą, że i ona odwzajemnia ich uczucia. Inni jednak, zaczynają zakochiwać się w kimś na zabój zdecydowanie za szybko, kiedy owa osoba nawet jeszcze nie podejrzewa, iż są nią zainteresowane. Przez podobne poczynania najczęściej bardzo źle lokują swoje uczucia i raz po raz przeżywają większe, czy mniejsze miłosne zawody. Które znaki zodiaku mają tendencję do zakochiwania się bez wzajemności? 

Zobacz także: Słodki drań. Dlaczego kobiety mają taką słabość do niegrzecznych chłopców?

Skazani na nieodwzajemnioną miłość

Koziorożec

Koziorożce mają wielki problem z odczytywaniem ludzkich gestów i rozszyfrowywaniem emocji. Coś, co dla innych jest tylko maleńkim gestem ogólnoludzkiej sympatii, dla nich przybiera formę czegoś bardzo znaczącego. Tym samym źle mierzą swoje siły na zamiary. Stuprocentowo pewne, że kolega z pracy oferując im wspólne wypicie kawy na lunchowej przerwie, musi być w nich szaleńczo zakochany, w ogóle nie przyjmują do wiadomości tego, że zwyczajnie czuje do nich przyjacielską sympatię i nie ma wobec nich żadnych romantycznych planów. 

Koziorożce koniecznie powinny zacząć się wgłębiać w tajniki mowy ciała. Bardzo pomoże im to w życiu - będą mogły uniknąć wielu niekomfortowych sytuacji. Na przykład niefortunnego łapania owego kolegi z pracy za dłoń, nie zauważywszy, że zdobi ją obrączka...  

Baran

Barany w każdej sferze życia uwielbiają być zdobywcami. Im większe przeszkody pojawiają się na ich drodze, czy też im bardziej nierealny w osiągnięciu wydaje się dany cel, tym większego apetytu nabierają na to, żeby się w daną misję zaangażować. To samo dotyczy baranich miłosnych perypetii, które bardzo często kończą się dla nich w niesatysfakcjonujący i nieszczęśliwy sposób. Nie czerpią wiedzy z gorzkich życiowych lekcji, raz po raz powtarzając ten sam schemat. 

Niestety Barany szalenie pociąga niedostępność. Im bardziej są ignorowane przez swój obiekt westchnień, tym bardziej go pożądają. Nie wyobrażają sobie sytuacji, żeby dać szansę komuś, kto zainteresuje się nimi jako pierwszy. W związku z tym nierzadko zostają ze złamanym sercem na lodzie.

Zobacz także: Związkowe niepokoje. Kocham partnera, ale intryguje mnie kolega z pracy...

Polecane wideo

Łowy z wyprzedaży. Od tych przecenionych sukienek nie da się oderwać wzroku!
Łowy z wyprzedaży. Od tych przecenionych sukienek nie da się oderwać wzroku! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 17.07.2022 21:14
jak bylo zero to bys tyle dostala za tytul
odpowiedz

Polecane dla Ciebie