Ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej lubianego

Na którym miejscu znalazł się Twój?
Ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej lubianego
Fot. Unsplash (Iryna Makarchuk)
11.06.2022

Znak zodiaku, pod którym przychodzimy na świat, to raczej dzieło przypadku. Nie wybieramy sobie daty narodzin, ale ta mimo wszystko wywiera na nas ogromny wpływ - twierdzą astrolodzy. Rzutuje na mocne i słabsze strony, charakter, a także… popularność.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

To nie jest tak, że Wodnik, Panna czy Baran są idealni, a Bykowi, Strzelcowi i Bliźniętom można zarzucić wszystko, co najgorsze. Nie istnieją zodiaki pozbawione wad, jednak dziwnym trafem do niektórych ludzie dosłownie lgną. I to właśnie im poświęcony jest ranking opublikowany na yourtango.com.

Kolejność nie jest przypadkowa.

znak zodiaku lew

Najbardziej lubiane znaki zodiaku

1. Lew

Bryluje w towarzystwie, cechuje go przyjazne usposobienie i rozrywkowy charakter. Każdy chce się ogrzać w jego blasku.

2. Strzelec

Jest otwarty na nowe doświadczenia i ludzi, a na dodatek potrafi każdego rozbawić. Nikogo nie przekreśla i każdemu daje szansę.

3. Ryby

Bardzo się angażują i dla bliskich są w stanie zrobić niemal wszystko. Czasami lubią odrobinę samotności, jednak to inni ludzie napędzają je do działania.

4. Baran

Trudno go nie kochać, bo na każdym kroku zaskakuje, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Jest bardzo kompetentny, czego niektórzy mu zazdroszczą.

5. Bliźnięta

Wyjątkowo ciekawe świata, a przez to fascynujące dla innych. Potrafią rozmawiać na każdy temat, co tylko nieliczni postrzegają jako wymądrzanie się.

6. Waga

Potrzebuje popularności, żeby czuć się dobrze. Zazwyczaj nie ma z tym problemu, bo otacza ją wianuszek wiernych przyjaciół. Kłopot pojawia się, gdy zaczyna ich brakować.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują

znak zodiaku skorpion

7. Wodnik

Nie musi się za bardzo starać, żeby inni dostrzegali jego niewątpliwe zalety. Przy nim niemal każdy czuje się komfortowo, choć ma swoje dziwactwa.

8. Byk

Można powiedzieć o nim wszystko, ale nie to, że jest niepewny siebie. Lubi być w centrum uwagi, co większości wydaje się urocze. Czasami jednak stara się zbyt mocno.

9. Rak

Nie brakuje mu znajomych, jednak nie wszyscy są w stanie docenić jego wdzięki. Może dlatego, że sam o to nie zabiega i woli mieć tylko kilku oddanych przyjaciół?

10. Koziorożec

Szkoda mu czasu na zabieganie o popularność. To wyjątkowo pracowity znak zodiaku, który zna swoją wartość i nie potrzebuje uznania tłumu.

11. Panna

Jest tak bezpośrednia, że niektórych do siebie zraża. Mówi prosto z mostu, dlatego ludzie potrzebują sporo czasu, by dostrzec w niej materiał na przyjaciela.

12. Skorpion

Nie zadowala go towarzystwo byle kogo. W doborze znajomych kieruje się długą listą wymagań, którym mało kto jest w stanie sprostać.

Zobacz również: Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.55 / 5
gość (Ocena: 5) 18.06.2022 22:11
To zgłoszenie to pimyłka. Zgadzam się, skorpio to straszny znak.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.06.2022 15:21
O tak, Skorpiony to wredne i podłe osoby! Ryby są tak nudne i bezpłciowe, że nie rozumiem co robią tak wysoko...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.06.2022 17:02
Ludzie, jak możecie być tak głupi, żeby wierzyć w pseudonauki jak astrologia i jeszcze się pod tym podpisywać?
odpowiedz
Panek (Ocena: 3) 11.06.2022 15:59
Lwy są na tapecie, ale na siłę bo nikt ich nie lubi, za plecami kazdy ma zle zdanie o lwie. Lwy, byki, ryby i raki zawsze zmieniają znajomych regularnie bo wszystkich po drodze wykorzystują. Wodniki czesto nie mają żadnych przyjaciół, chyba że internetowych, bo narzucają swój światopogląd wszytko do okola. Nawet jesli polega on na filozofii 'nie jedź i umieraj bo tak mówię'.
zobacz odpowiedzi (4)
Katarzyna (Ocena: 5) 11.06.2022 07:41
Wyżej w rankingu powinny się znaleźć panna i kozierozec. Niżej ryby i lwy.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie