Ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej lubianego

Na którym miejscu znalazł się Twój?
Ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej lubianego
Fot. Unsplash (Iryna Makarchuk)
11.06.2022

Znak zodiaku, pod którym przychodzimy na świat, to raczej dzieło przypadku. Nie wybieramy sobie daty narodzin, ale ta mimo wszystko wywiera na nas ogromny wpływ - twierdzą astrolodzy. Rzutuje na mocne i słabsze strony, charakter, a także… popularność.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

To nie jest tak, że Wodnik, Panna czy Baran są idealni, a Bykowi, Strzelcowi i Bliźniętom można zarzucić wszystko, co najgorsze. Nie istnieją zodiaki pozbawione wad, jednak dziwnym trafem do niektórych ludzie dosłownie lgną. I to właśnie im poświęcony jest ranking opublikowany na yourtango.com.

Kolejność nie jest przypadkowa.

znak zodiaku lew

Najbardziej lubiane znaki zodiaku

1. Lew

Bryluje w towarzystwie, cechuje go przyjazne usposobienie i rozrywkowy charakter. Każdy chce się ogrzać w jego blasku.

2. Strzelec

Jest otwarty na nowe doświadczenia i ludzi, a na dodatek potrafi każdego rozbawić. Nikogo nie przekreśla i każdemu daje szansę.

3. Ryby

Bardzo się angażują i dla bliskich są w stanie zrobić niemal wszystko. Czasami lubią odrobinę samotności, jednak to inni ludzie napędzają je do działania.

4. Baran

Trudno go nie kochać, bo na każdym kroku zaskakuje, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Jest bardzo kompetentny, czego niektórzy mu zazdroszczą.

5. Bliźnięta

Wyjątkowo ciekawe świata, a przez to fascynujące dla innych. Potrafią rozmawiać na każdy temat, co tylko nieliczni postrzegają jako wymądrzanie się.

6. Waga

Potrzebuje popularności, żeby czuć się dobrze. Zazwyczaj nie ma z tym problemu, bo otacza ją wianuszek wiernych przyjaciół. Kłopot pojawia się, gdy zaczyna ich brakować.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują

znak zodiaku skorpion

7. Wodnik

Nie musi się za bardzo starać, żeby inni dostrzegali jego niewątpliwe zalety. Przy nim niemal każdy czuje się komfortowo, choć ma swoje dziwactwa.

8. Byk

Można powiedzieć o nim wszystko, ale nie to, że jest niepewny siebie. Lubi być w centrum uwagi, co większości wydaje się urocze. Czasami jednak stara się zbyt mocno.

9. Rak

Nie brakuje mu znajomych, jednak nie wszyscy są w stanie docenić jego wdzięki. Może dlatego, że sam o to nie zabiega i woli mieć tylko kilku oddanych przyjaciół?

10. Koziorożec

Szkoda mu czasu na zabieganie o popularność. To wyjątkowo pracowity znak zodiaku, który zna swoją wartość i nie potrzebuje uznania tłumu.

11. Panna

Jest tak bezpośrednia, że niektórych do siebie zraża. Mówi prosto z mostu, dlatego ludzie potrzebują sporo czasu, by dostrzec w niej materiał na przyjaciela.

12. Skorpion

Nie zadowala go towarzystwo byle kogo. W doborze znajomych kieruje się długą listą wymagań, którym mało kto jest w stanie sprostać.

Zobacz również: Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 12.05.2023 20:23
Baby Baran tragedia nie do zycia ,materialistki msciwe cwane brzydkie klody .Kobiety o dwoch twarzach.Zle agresywne klotliwe itd,,nie polecam .
odpowiedz
Lwica (Ocena: 5) 31.10.2022 23:16
No pięknie (-: zawsze wiecie co doradzić przyjaciółka powiedziała że do mnie pasuje Waga i Rak a dzięki temu udowodniłam jej że jednak jestem lwem. Dziękuję za pomoc 🤗
odpowiedz
Igorekpotworek (Ocena: 1) 13.10.2022 16:59
No o mnie nie źle napisano🤬
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2022 23:15
W tej redakcji pracują chyba same lwy. :D same prany w każdym artykule. Lwy najbardziej lubiane, lwy najatrakcyjniejsze, lwy najwrażliwsze (hahaha)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.08.2022 17:50
Lwy są spoko, ale trzeba mieć do nich "podejście", trochę pod włos brać, chwalić jak dzieci :) Są niemożliwie zadufane w sobie. Natomiast Raki to paskudy, z sobie tylko znanych powodów potrafią kogoś skreślić, strzelić focha, zrobić z siebie ofiarę... ale może to ja miałam złe doświadczenia. Wodniki to mobberzy klasyczni. Strzelce - zgrywają najbliższych przyjaciół, kochanych, na wieki, a potem na miesiące zapominają o twoim istnieniu. Baran jest kłótliwy i nie odpuści w dyskusji, póki wszystkich ze sobą nie skłócą. Waga to manipulant. Bliźniak egoistyczny i narzucający się innym. Tyle w kwestii waszej toplisty. Lubimy (albo nie) ludzi, nie jakieś wymysły z gwiazd.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie