Tej retrogradacji nie trzeba się bać. Wbrew pozorom może okazać się bardzo korzystna

Czeka nas ważna kosmiczna lekcja.
Tej retrogradacji nie trzeba się bać. Wbrew pozorom może okazać się bardzo korzystna
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/1477812367473494 & pinterest.co.uk/pin/1407443624866219)
07.06.2022

Retrogradacja ma miejsce wtedy, gdy dane ciało niebieskie wchodzi w pozorny ruch wsteczny. Najczęściej słyszymy o niej w kontekście Merkurego. Zdaniem astrologów to jedno z najbardziej niefortunnych kosmicznych zjawisk - właśnie wtedy musimy liczyć się z wieloma problemami i niespodziewanymi zwrotami wydarzeń. 

Zobacz również: Czerwiec będzie astrologicznym rollercoasterem. Oto najważniejsze kosmiczne wydarzenia tego miesiąca

Ale Merkury nie jest jedyną planetą, która od czasu do czasu wchodzi w pozorny ruch wsteczny. Już 4 czerwca doświadczyliśmy retrogradacji Saturna. Ale spokojnie - zdaniem astrologów to wydarzenie wcale nie musi być niekorzystne. Wręcz przeciwnie - może pomóc zmienić nasze życie na lepsze. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mystic Muse (@mystic_muse_)

Horoskop na retrogradację Saturna 2022. Co się wydarzy? 

Retrogradacja Saturna rozpoczęła się 4 czerwca i potrwa aż do 22 października. Będzie miała miejsce w znaku Wodnika. 

Co to dla nas oznacza? Okazję do zadania sobie istotnych pytań na temat stawiania granic oraz wartości, jakimi kierujemy się w życiu. Energia Saturna da nam lekcję jeśli chodzi o poczucie obowiązków i dojrzałość. 

Z energią Saturna pracuje się dość trudno. Mimo wszystko to bardzo silna energia. Saturn jest niczym nauczyciel, którego lekcje są trudne, ale wartościowe. Zmusza do tworzenia niewygodnych scenariuszy, a wszystko po to, abyś lepiej zrozumiała swoją wewnętrzną motywację i mogła się rozwijać 

- tłumaczyła astrolożka Noush z portalu girlandhermoon.com. 

Ekspertka dodaje, że taki obrót spraw może nie być dla nas zbyt komfortowy, ponieważ zmusza do stawienia czoła pewnym niewygodnym faktom albo bolesnym wspomnieniom. Jednak jej zdaniem warto się z nimi zmierzyć, aby móc raz na zawsze zostawić je daleko za sobą. 

Ta szorstka miłość pozwoli ci lepiej zrozumieć, na czym naprawdę ci zależy i jak to osiągnąć. Najpierw musisz odpowiedzieć sobie na pytanie o to jakie drzwi musisz za sobą zamknąć, aby wreszcie zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Saturn chce, żebyś spełniła wszystkie swoje marzenia. 

Podobnego zdania jest astrolożka Narayana Montúfar, która podkreśla, że Saturn jest utożsamiany z karmą i strukturą, a jego retrogradacja może pomóc nam przemyśleć w jaki sposób możemy uporządkować swoje życie. 

Wykorzystacie tę kosmiczną energię? 

Zobacz również: Skrajnie niekompatybilne znaki zodiaku. Są swoimi największymi wrogami

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 07.06.2022 17:59
Tak. Jestem saturnicznym dzieckiem, ta planeta dominuje w moim horoskopie urodzeniowym.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie