Zazdrośnicy. Które znaki zodiaku są najbardziej zaborcze i podejrzliwe?

Kto należy do największych astrologicznych zazdrośników?
Zazdrośnicy. Które znaki zodiaku są najbardziej zaborcze i podejrzliwe?
Fot. Unsplash
28.05.2022

Życie z bardzo zaborczą i zazdrosną osobą nie jest niestety usłane różami. Ciągłe bezpodstawne oskarżenia pomimo jak najlepszych chęci i braku romansowych przewinień na koncie potrafią zmęczyć nawet najcierpliwszych i najbardziej zakochanych.

Oto znaki zodiaku, nad którymi zazdrość wciąż bierze górę i jakie nie potrafią sobie z nią za dobrze radzić. 

Zobacz także: Astrologiczna femme fatale. Znaki zodiaku, które bez skrupułów najczęściej łamią serca

Poskromienie zazdrośnicy

Bliźnięta

Bliźnięta to zdecydowanie jedne z największych astrologicznych zazdrośników. Swojego partnera pilnują bardzo uważnie i nieustannie snują domysły, co lub też kto może mu chodzić po głowie. Nawet, jeśli nie mają najmniejszych powodów do niepokoju i absolutnie nikt im nie zagraża, nie potrafią przestać myśleć o tym, że ich partner może grać nieczysto. Nawet, jeżeli dotychczas nie miał złych intencji, w każdej chwili może się przecież pojawić jakaś nieprzeciętnie atrakcyjna osoba, która go do nich skłoni...

Zazdrosne Bliźnięta przez bardzo długi czas nie okazują jednak zazdrości wprost. Kryją się z nią, szpiegując poczynania partnera jak najwytrawniejsi detektywi. Do życia codziennego wplątują rozmaite gierki, przez które rzekomo nieuczciwy partner nareszcie wpadnie w ich zasadzkę. Z boku wygląda to, jakby dawały mu wielką swobodę, lecz tak naprawdę ciągle śledzą każdy jego krok.

Lew

Lwy kochają błyszczeć i nieustannie znajdować się w centrum zainteresowania. Partner powinien być ich największym fanem - adorować je, wielbić i prawić masę finezyjnych komplementów. Naturalnie także nie przestawać z nimi flirtować, jako że uwielbiają podobne około miłosne słowno-gestowe gry. Jeśli chociażby na krótką chwilę Lew znika ze sceny, zaczyna trawić go gorycz nie do zniesienia. Gdy wyczuje w swym otoczeniu rywalkę, która mogłaby stanowić choć cień zagrożenia, zaczyna zachowywać się irracjonalnie. 

Zupełnie inaczej aniżeli Bliźnięta, zazdrosne i podejrzliwe Lwy od razu napadają na partnera. Robią mu karczemne awantury i to nie tylko te w domowym zaciszu, ale i publiczne. Nawet, jeśli zaszła w tym przypadku jakaś pomyłka, potem nie przyznają się do błędu - w końcu Lwy nigdy nie podkulają ogona. 

Zobacz także: Wolni strzelcy. Znaki zodiaku, które są najgorszymi współpracownikami

Polecane wideo

Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa
Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie