„Powiew świeżego powietrza”. Rozpoczyna się bardzo optymistyczny sezon dla wszystkich znaków zodiaku – bez wyjątku

Astrolodzy wreszcie mają dla nas naprawdę dobre wieści.
„Powiew świeżego powietrza”. Rozpoczyna się bardzo optymistyczny sezon dla wszystkich znaków zodiaku – bez wyjątku
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/332070172526290217 & pinterest.co.uk/pin/24066179247772682)
21.05.2022

Jest inteligentny, towarzyski, ciekawski i bardzo pomysłowy. Ciągle chce dowiadywać się nowych rzeczy i uwielbia poznawać nowych ludzi. Nie znosi siedzieć w jednym miejscu i słynie z tego, że co chwilę zmienia zdanie. Domyślacie się, o jaki znak zodiaku chodzi?   

Zobacz również: Siostrzane znaki zodiaku. Kto jest Twoją bratnią duszą?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna, a brzmi - Bliźnięta. Osoby urodzone między 21 maja a 20 czerwca mają reputację ekstrawertycznych, impulsywnych, a nawet dwulicowych. W rzeczywistości to tylko pozory, a jak każdy znak zodiaku Bliźnięta mają swoje wady i zalety.  

Właśnie stoimy na progu sezonu Bliźniąt, co zapowiada zmianę energii i nowe kosmiczne wydarzenia. Co wydarzy się w okresie rządzonym przez ten znak zodiaku? Astrolodzy mają dla nas naprawdę obiecujące wieści. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VQ™ Shop (@vqstudio.shop)

Horoskop na sezon Bliźniąt 2022. Co nam przyniesie ten znak?  

O tym, czego możemy spodziewać się w rozpoczynającym się sezonie Bliźniąt dowiadujemy się z portalu refinery29.com. Jak przekonują eksperci, będzie to dla nas “powiew świeżego powietrza”. 

Ponieważ opiekunem Bliźniąt jest Merkury, czyli planeta związana z komunikacją, w najbliższych tygodniach będziemy skupiać się przede wszystkim na interakcjach z innymi.  

Daj się ponieść naturalnej ciekawości i pragnieniu poznawania innych podczas sezonu Bliźniąt. Nawiązywanie kontaktów może być bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem, zwłaszcza po ostatnich miesiącach, które upłynęły nam pod znakiem pandemii koronawirusa 

- przekonywała astrolożka Leslie Hale. 

Eksperci wymienili również daty, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę w czasie panowania Bliźniąt. Pierwszą z nich jest 29 maja. 

Tego dnia dojdzie do spotkania Marsa i Jowisza, którzy uwolnią twojego wewnętrznego wojownika. To idealny moment na to, aby podjąć zdecydowane działania i zawalczyć o cel, który od dawna chciałaś osiągnąć 

- mówiła Narayana Montúfar. 

Z kolei 4 czerwca Saturn znajdzie się w retrogradacji w znaku Wodnika. Wbrew pozorom wcale nie musimy obawiać się tego zjawiska. 

To okazja do tego, aby nieco zwolnić tempo i zadać sobie parę istotnych pytań o nasze cele na przyszłość 

- radziła Noush Joon. 

Wyjątkowo pomyślna passa będzie nam towarzyszyć od 28 maja aż do 17 czerwca, a wszystko dzięki mocnej pozycji Wenus i Marsa. 

To bardzo dobra wiadomość jeśli chodzi o życie uczuciowe i erotyczne. Wenus w Byku zapewni nam zmysłowe i intensywne doznania 

- prognozowała Narayana Montúfar. 

Czekacie na sezon Bliźniąt? Czy wasze urodziny wypadają właśnie w tym okresie?  

Zobacz również: Mroczna strona znaków zodiaku. Oto ich najbardziej toksyczne cechy

Polecane wideo

Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację
Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 21.05.2022 09:30
Tak. Będę starsza o rok w pierwszej dekadzie czerwca. Poza tym czerwiec to najpiękniejszy miesiąc. Na polach kwitną lubiny, irysy, peonie, róże, mąki i chabry,nad rzekami błyszczą świetliki. Jest cudownie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie