Piątek 13-go będzie niepomyślny aż dla 4 znaków zodiaku. Ale z zupełnie innego powodu, niż myślicie

To wyjątkowo niefortunna kumulacja.
Piątek 13-go będzie niepomyślny aż dla 4 znaków zodiaku. Ale z zupełnie innego powodu, niż myślicie
Fot. Unsplash
13.05.2022

Jedyny w tym roku piątek 13-go wypada właśnie dzisiaj. Mogłoby się wydawać, że to dzień jak każdy inny, a jednak wielu z nas odczuwa wówczas niemiły dreszczyk emocji i zastanawiamy się, czy przydarzy nam się coś niefortunnego. Wszystko pewnie byłoby w porządku, gdyby nie ten powszechny przesąd, że to najbardziej pechowy dzień w roku. 

Zobacz również: To pierwsze takie zjawisko od 11 lat. Pomoże zmienić Twoje marzenia w rzeczywistość

Jeśli wierzyć astrologom, tegoroczny piątek 13-go rzeczywiście nie będzie zbyt udany dla osób aż spod czterech znaków zodiaku. Ale wyjaśniają, że niekoniecznie ma to związek z przesądami o pechu, ale z niekorzystnymi kosmicznymi zjawiskami, jakich doświadczymy w tym czasie. 

Horoskop na piątek 13-go 2022. Kto będzie miał pecha? 

Jak tłumaczą astrologowie, dzisiejszy piątek 13-go wypada podczas retrogradacji Merkurego. Ma ona miejsce wtedy, gdy ta planeta wchodzi w pozorny ruch wsteczny. 

To kosmiczne wydarzenie ma wyjątkowo negatywny wpływ na mieszkańców Ziemi. Gdy Merkury znajduje się w retrogradacji, nic nie układa się po naszej myśli i musimy zmagać się z różnymi przeszkodami oraz niespodziewanymi zwrotami wydarzeń. 

Niestety to nie wszystko. Piątek 13-go będzie mieć miejsce także w czasie poprzedzającym zaćmienie Księżyca. Tego zjawiska doświadczymy już 16 maja, a będzie ono miało miejsce w Skorpionie, uchodzącym za jeden z najmroczniejszych znaków zodiaku. Zdaniem astrologów to zwiastuje wyjątkowo burzliwy czas naznaczony obsesjami i paranoją. Wprawdzie piątek 13-go wydarzy się nieco wcześniej, ale według ekspertów energia związana z nadchodzącym zaćmieniem Księżyca będzie odczuwana już na kilka dni przed tym zjawiskiem. 

Które znaki zodiaku powinny zatem wyjątkowo na siebie uważać w tym trudnym czasie? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii. Czy znaleźliście się na tej czarnej liście? 

Polecane wideo

Kosmiczna „wielka piątka”. To właśnie te planety decydują o tym, jaką osobą jesteś
Kosmiczna „wielka piątka”. To właśnie te planety decydują o tym, jaką osobą jesteś - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie