Majowi mężczyźni: Bliźnięta

Jakim partnerem są Bliźnięta?
Majowi mężczyźni: Bliźnięta
Fot. Unsplash
12.05.2022

Mężczyzna Bliźnięta to znawca kobiecej psychiki. Jego wrodzona wrażliwość, wielki wdzięk i empatia sprawia, że kobiety lgną do niego. On zaś bez najmniejszego wysiłku czyta im w myślach, czyniąc potem owe ukryte pragnienia realnymi i sprawiając że zaczynają uważać go za mężczyznę idealnego. Niestety wielu przedstawicielom tego majowego znaku zodiaku nieco brakuje do ideału, zwłaszcza że mają skłonności do odczytywania myśli pragnień wielu kobiet na raz...

Zobacz także: Kwietniowi mężczyźni. Byk

Romantyczny kobieciarz

Tak, Bliźnięta uwielbiają uwodzić, a flirtowanie mają we krwi. Do tego są w sztuce miłosnych gier prawdziwymi mistrzami. Mało którzy mężczyźni potrafią dorównać im w tych ambitnych flirciarskich przedsięwzięciach. Niestety przyczynia się to do tego, że nawet będąc w szczęśliwym związku, Bliźnięta nierzadko nie potrafią odmówić sobie afektów i podbojów. Bardzo trudno oprzeć się im tego typu pokusom. Niewierność to zdecydowanie ich największa wada.  

Poza tym, jeśli mężczyzn spod tego znaku zodiaku trafi strzała amora, zaczynają robić co tylko w ich mocy, aby zafascynować swoimi osobami partnerki. Spontaniczne romantyczne niespodzianki, przypominające te filmowe to ich znak rozpoznawczy. Gdy właśnie zaczynamy wchodzić w relację z Bliźniętami, przygotujmy się to, że nagle już dawno ustalony plan weekendowy może zmienić się diametralnie. Tym samym zamiast spędzenia spokojnego wieczoru z popcornem i Netflixem, możemy nagle zostać poproszone o spakowanie w kwadrans kilku najbardziej potrzebnych rzeczy, po czym zostaniemy porwane na zagadkową wycieczkę niespodziankę. 

Jak zdobyć serce Bliźniąt?

Idealna partnerka dla Bliźniąt to kobieta, która tak jak on jest biegła w sztuce flirtowania. Bliźnięta uwielbiają gry słowne i intrygujące stopniowanie napięcia w relacji. Jako że to mężczyźni, którzy kochają miłosne podboje i wyzwania, nie można za szybko im ulec. Niedostępność i zdystansowanie działa na nich pobudzająco. Kobieta, która sama zacznie wychodzić z inicjatywą nie jest dla nich interesująca. 

Zobacz także: Znaki zodiaku skazane na sukces

Polecane wideo

Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację
Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie