„Spodziewaj się turbulencji”. Astrolodzy ostrzegają przed tym kosmicznym zjawiskiem

Zobacz, czego się wystrzegać.
„Spodziewaj się turbulencji”. Astrolodzy ostrzegają przed tym kosmicznym zjawiskiem
Fot. Unsplash
20.04.2022

Zgodnie z astrologią każda planeta emanuje zupełnie inną energią, która wpływa na nasze samopoczucie, zachowanie, a także cechy charakteru. Przykładowo nasz kosmiczny sąsiad, Mars, zwany także planetą wojny, symbolizuje władzę, odwagę, a także agresję. Mówi się, że jego energia wzywa do walki i podejmowania wyzwań. 

Zobacz również: Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Zdaniem astrologów oddziaływanie poszczególnych planet zmienia się zgodnie z tym, w jakim znaku zodiaku aktualnie się znajdują. Od 14 kwietnia do 24 maja Mars przebywa w znaku Ryb, w związku z czym eksperci od gwiazd i planet zapowiadają turbulencje i problemy. 

Horoskop na Marsa w Rybach 2022. Co się wydarzy?Fot. iStock

Horoskop na Marsa w Rybach 2022. Co się wydarzy? 

Astrolodzy wyjaśniają, że Mars najlepiej czuje się w znakach zodiaku, których żywiołem jest albo ogień, albo powietrze. Natomiast Ryby należą do znaków wodnych, co może spowodować pewne zgrzyty. 

W astrologii Mars symbolizuje asertywność i charyzmę. W tygodniach, gdy ta wojownicza planeta będzie w znaku Ryb możemy czuć się mniej zmotywowani, aby realizować swoje cele. Doświadczymy spadku energii i będziemy potrzebować więcej odpoczynku 

- wyjaśniała astrolożka Narayana Montúfar w rozmowie z portalem refinery29.com. 

Podobnego zdania jest astrolożka Leslie Hale, która dodaje, że gdy Mars przebywa w znaku Ryb możemy mieć wrażenie, jakbyśmy próbowali poruszać się przez mgłę, nie wiedząc, gdzie znajduje droga, którą chcielibyśmy podążać. 

Jest jednak jedna dobra strona tego zjawiska. Energia Ryb będzie sprzyjać kreatywności i manifestowaniu swoich celów. Zdaniem astrologów warto wykorzystać ją do planowania i wizualizacji pragnień, ale powinnyśmy wstrzymać się z podejmowaniem działania.  

Zastosujecie się do tych wskazówek? 

Zobacz również: Największe stereotypy o znakach zodiaku. Astrolożka bezpardonowo obala je wszystkie

Polecane wideo

Znaki zodiaku polskich gwiazd. Kto ma trudny charakter?
Znaki zodiaku polskich gwiazd. Kto ma trudny charakter? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.05.2022 20:49
Kj vinh🐵🙈🐵🐨🐵🐵🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🐔🐔🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽💫🌔🌔💫🌔🌔🌔🌔🌧⛅🍉🍉🍉🍉🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍟🍟🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🌮📱📱📱📱📱📱📱📱📱🇩🇿🌧🦁🌔🌔🌔🌧🌧🌧🌧🌧🦁🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧🌧😜🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍔🍔🍔🍔ACV bajan;🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔🛹🛹🛹🛹🛹
odpowiedz

Polecane dla Ciebie