Kolejna pełnia księżyca już w Wielkanoc! Na które znaki zodiaku zadziała najsilniej?

Czy atmosfera w Wielkanoc znacznie się zagęści przez działanie księżyca?
Kolejna pełnia księżyca już w Wielkanoc! Na które znaki zodiaku zadziała najsilniej?
Fot. Unsplash
15.04.2022

Pełnia Księżyca wydarzy się w Wielką Sobotę. Astrologowie ostrzegają, że niestety energie związane z jej nadejściem nie są zbyt pozytywne. Jakie znaki zodiaku będą szczególnie narażone na jej niekorzystne działanie? 

Zobacz także: Lunarne dzieci. Jak wpływa na nas księżyc?

Wielkanocna pełnia

Nad tegoroczną Wielkanocą zawisły ciemne chmury... Akurat w te Święta wypada bowiem pełnia księżyca. Tym samym może zdarzyć się, że atmosfera przy świątecznym stole zacznie stawać się coraz cięższa i cięższa.

Pomimo radosnej aury może dochodzić wówczas do nieoczekiwanych wybuchów złości i czynienia przykrych komentarzy bez najmniejszego powodu. Niektórzy przez wszystkie świąteczne dni będą nieprzyjemni i opryskliwi. Będą szukali przysłowiowej dziury w całym nawet podczas najmilszych konwersacji, w których nie porusza się żadnych kontrowersyjnych tematów. 

Zbliżająca się pełnia, ma zacząć oddziaływać w negatywny sposób szczególnie na kilka znaków zodiaku. Należą do nich Barany, Wagi, Raki i Koziorożce. Święta mogą okazać się dla nich trudnym czasem, kiedy dopadną ich przykre wspomnienia. Będą przypominać sobie o problemach, jakie zamietli kiedyś pod dywan.

Obrazy niełatwych chwil będą do nich wracały jak bumerang, warto więc mieć dla nich wiele cierpliwości.  

Zobacz także: Znaki zodiaku skazane na sukces

Polecane wideo

Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn
Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie