Kwietniowi mężczyźni. Byk

Jakim partnerem jest Byk i czy łatwo zdobyć jego serce?
Kwietniowi mężczyźni. Byk
Fot. Unsplash
07.04.2022

Typowy mężczyzna Byk jest uważany za bardzo zaborczą osobę. Jego partnerka w żadnym razie nie może być wolnym duchem, bo nigdy nie dojdą do porozumienia. Jej samotne dalekie podróże, czy chęć prowadzenia czasem osobnego życia towarzyskiego wywołują w nim wielkie rozdrażnienie i zły humor, w jaki wpada na wiele dni. Nie jest niestety mistrzem komunikacji. Zamiast powiedzieć partnerce o swoich lękach czy żalach, zamyka się w sobie

Zobacz także: Marcowi mężczyźni: Baran

Byk - zmysłowy uparciuch

Byk musi czuć, że jest w życiu partnerki najważniejszą osobą. Kocha być chwalony i doceniany. Wtedy odpłaca się wspaniałymi czynami i wydaje się partnerem idealnym - czułym, zabawnym, romantycznym, opiekuńczym i szalenie zmysłowym. Jeśli jest szczęśliwy i w związku panuje harmonia oraz zgoda, robi co może, by zadowolić swą drugą połówkę. Organizuje kolacje przy świecach i inne atrakcje tego typu.

Gorzej, jeśli w życiu związkowym pojawia się jakiś problem. Na przykład, jeśli partnerka która dotąd podzielała jego skłonności domatorskie, nagle zapragnęła zaplanować szaloną podróż na drugi koniec świata, czy opowiada, że ma ochotę częściej bywać na mieście. Tego Byk zrozumieć nie może.

Jest nieelastyczny i na próżno przekonywać go, że zmiany to często rzecz pozytywna. Nie cierpi ich, napawają go obawą. Kocha po prostu uporządkowane życie i niestraszna mu rutyna. A gdy Byk się boi, zaczyna być nieznośny i uparty, dąsa się jak mało kto. Nie awanturuje się, stawia raczej na ciche dni. Trudno wtedy o dialog. 

Idealna partnerka dla Byka

Idealną partnerką dla Byka będzie osoba, która tak jak on uwielbia pielęgnować domowe ognisko. Nie powinna mieć ognistego temperamentu, raczej stonowany. Nie może też obnosić się ze swoją wielką niezależnością, bo Byk tradycjonalista zacznie się niepokoić.

By zdobyć jego serce, trzeba pokazać mu, że nie zależy nam na przelotnej znajomości, ale na poważnym związku. Wtedy zacznie się otwierać. 

Zobacz także: Marcowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Ryby?

Polecane wideo

Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje
Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.04.2022 20:31
Moim zdaniem wiara w znaki zodiaku to jeden ze szczególnie kuriozalnych zabobonów.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 07.04.2022 08:24
Wydaje się być partnerem idealnym...;-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie