Zbliża się wyjątkowe kosmiczne zjawisko. Przyniesie nam szansę na reset i nowe początki

Możesz zapewnić sobie pomyślność na cały rok.
Zbliża się wyjątkowe kosmiczne zjawisko. Przyniesie nam szansę na reset i nowe początki
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/389913280249570154 & pinterest.co.uk/pin/45387908736171944)
31.03.2022

Czy wiesz, że Księżyc ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie? Wiele osób czuje jego energię zwłaszcza podczas pełni. Naukowcy już dawno temu udowodnili, że gdy Księżyc znajduje się w tej fazie często powoduje m.in. problemy ze snem.  

Zobacz również: Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Inną ważną fazą Księżyca jest nów, czyli moment, w którym Srebrny Glob jest niewidoczny, ponieważ jego zwrócona ku Ziemi półkula jest nieoświetlona. W astrologii nów Księżyca reprezentuje nowy początek i idealny czas na wyrażanie swoich intencji wobec Wszechświata.   

Ten moment nastąpi już dosłownie za chwilę, ponieważ na przełomie 31 marca i 1 kwietnia doświadczymy nowiu Księżyca w znaku Barana. Zdaniem astrologów będzie to wyjątkowo korzystne kosmiczne zjawisko i okazja do zapewnienia sobie powodzenia na cały rok. Jak wykorzystać energię tego wydarzenia? 

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 2022. Co nam przyniesie?Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/2674081020616987) 

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 2022. Co nam przyniesie?

Najbliższy nów Księżyca będzie miał miejsce w Baranie, czyli pierwszym znaku na zodiakalnym kole. Symbolika związana z Baranem wyjaśnia, czego możemy spodziewać się w tym czasie. 

Według astrologii nów Księżyca wyznacza początek cyklu lunarnego. W związku z tym jego energia jest skoncentrowana na oczyszczeniu ciała i ducha. 

Z astrologicznego punktu widzenia to najlepszy czas na rozpoczęcie nowych projektów czy związków, oraz na to, aby zostawić za sobą wszystko, co nas hamuje i ogranicza. Nów Księżyca przynosi nam kosmiczną czystą kartę, na której możemy rozpisać nasze cele i intencje oraz zamanifestować nowe szanse 

- tłumaczyła astrolożka Lauren Ash w rozmowie z portalem bustle.com. 

Energia nowych początków będzie dodatkowo wzmocniona przez fakt, że najbliższy nów Księżyca będzie pierwszym tego typu zjawiskiem w nowym roku astrologicznym, a do tego będzie miał miejsce w Baranie, czyli pierwszym znaku na zodiakalnym kole. 

W dodatku Baran to znak, którego żywiołem jest ogień. W astrologii uchodzi za niezwykle wojowniczy, uparty i pewny siebie. Nie boi się rywalizacji i jest głodny sukcesów. Ta energia będzie zatem sprzyjać walce o swoje i stawianiu siebie na pierwszym miejscu – bez wyrzutów sumienia. 

Warto więc wykorzystać taką szansę od losu.

Zobacz również: Największe stereotypy o znakach zodiaku. Astrolożka bezpardonowo obala je wszystkie

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które są uwielbiane przez innych. Mają świetną energię i cudowny charakter
Znaki zodiaku, które są uwielbiane przez innych. Mają świetną energię i cudowny charakter - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie