To jedno z najrzadszych zjawisk astrologicznych. Oto, jak zmieni nasze życie

Taka okazja nie zdarza się często.
To jedno z najrzadszych zjawisk astrologicznych. Oto, jak zmieni nasze życie
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/24206916741156745 & pinterest.co.uk/pin/5488830787797439)
18.03.2022

Astrolodzy nie mają co do tego żadnych wątpliwości - ich zdaniem układ planet i innych ciał niebieskich ma olbrzymi wpływ na nasze losy tu, na Ziemi. Czasami ta kosmiczna energia działa na naszą korzyść, a czasami wręcz przeciwnie.  

Zobacz również: Masz tyle lat? Szykuj się na wielkie życiowe zawirowania. To wcale nie przypadek

Według astrologów jednym z najbardziej osobliwych, a jednocześnie najrzadziej występujących kosmicznych zjawisk jest stellium, określane też jako stellum albo satelicjum. To wydarzenie rozpoczęło się już parę dni temu i będzie nam towarzyszyć jeszcze przez jakiś czas. Jak w tym okresie zmieni się nasze życie? 

Horoskop na stellium w Wodniku 2022. Co się wydarzy?Fot. Unsplash

Horoskop na stellium w Wodniku 2022. Co się wydarzy? 

Stellium to rodzaj koniunkcji, w której bierze udział kilka planet. Według większości definicji muszą uczestniczyć w niej co najmniej trzy ciała niebieskie. 

Taka sytuacja rozgrywa się wysoko nad naszymi głowami właśnie teraz. Jak informują astrolodzy związani z portalem cosmopolitan.com, 6 marca rozpoczęło się stellium w znaku Wodnika. Obecnie znajdują się w nim trzy wyjątkowe planety – Mars, Wenus i Saturn. Taki układ będzie trwał aż do 5 kwietnia. 

Co to oznacza? Jako że stellium ma miejsce w Wodniku, będziemy odczuwać zwielokrotnioną energię związaną z tym znakiem zodiaku. Wodnik jest zaliczany do żywiołu powietrza, co sprawia, że jego domeną jest komunikacja, informacje i poczucie wspólnoty. W okresie tej koniunkcji możemy więc nawiązać lepszy kontakt z innymi. Wymiana myśli, angażowanie się w nowe projekty i działanie na rzecz wspólnoty - Wodnik będzie sprzyjał takim inicjatywom. 

Wenus i Mars w znaku Wodnika 

Stellium w Wodniku nie pozostanie bez wpływu na sferę uczuciową. Single mogą wreszcie odważyć się zrobić pierwszy krok i pokazać komuś, że od dawna im na nim zależy. Z kolei pary będą cieszyć się okresem wyjątkowo dobrej komunikacji. To pozwoli im zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, a być może również rozpocząć serię miłosnych eksperymentów. 

Saturn w znaku Wodnika 

Wprawdzie Saturn znajduje się w Wodniku już od grudnia 2020 roku, ale w związku z tym, że dołączyły do niego nowe planety w najbliższym okresie będziemy odczuwać energię tej planety w zupełnie inny sposób. Trwające stellium sprzyja zastanawianiu się nad naszymi długofalowymi celami i stawianiu sobie ważnych pytań. Nic dziwnego – w końcu Wodnik ma opinię prawdziwego wizjonera wśród znaków zodiaku. Rozumie, jak ważne są solidne fundamenty, które pomagają w realizowaniu ambitnych celów. Mogą nimi być bliskie nam osoby, zwłaszcza rodzina i przyjaciele. To może być dobry moment na to, aby rozpocząć z nimi wspólny projekt, który wniesie do waszego życia wiele dobrego. 

Zobacz również: Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie?

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które są uwielbiane przez innych. Mają świetną energię i cudowny charakter
Znaki zodiaku, które są uwielbiane przez innych. Mają świetną energię i cudowny charakter - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.03.2022 21:42
pierdoły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie