Marcowi mężczyźni: Baran

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Barana? Jak je uwodzić?
Marcowi mężczyźni: Baran
Fot. iStock
16.03.2022

Baran jest uważany za jeden z najbardziej charakternych znaków zodiaku. Sporo w tym prawdy. Temperament Baranów faktycznie nie ma sobie równych, przez co potrafią oczarowywać mnóstwo kobiet w swoim otoczeniu. Pełni pasji i zabawni uwielbiają być duszami towarzystwa.  

Baran zdobywca

Mężczyźni Barany znają swoją wartość. Uważają się za jedynych w swoim rodzaju, nieprzeciętnie zdolnych, inteligentnych i bardzo atrakcyjnych. Choć niekiedy obraz ich samych niestety nie odpowiada rzeczywistości, ale oni nigdy nie przestają być w swoich oczach niesamowitymi. Zapatrzenie w siebie to jedna z największych wad Baranów.

Poza tym są mężczyznami, z którymi nie sposób się nudzić. Kobietę, w której się zadurzą raz po raz chcą zaskakiwać, adorować w sposób, w który jeszcze nikt jej nie adorował. Zakochany Baran to prawdziwy romantyk. Intensywne emocje bardzo mu służą.

Barany mają skłonności do porównywania się z byłymi partnerami swoich obiektów westchnień, więc szczegółowe opowieści o szczęśliwych czasach poprzednich związków, nie za bardzo przysłużą się jego dobremu nastrojowi. Wściekły Baran zamyka się w sobie i trudno znów naprowadzić do na optymistyczną prostą

Barany kochają wyzwania. Nie poddają się nawet, jeśli po drodze do wyznaczonego celu czeka je niejedno fiasko. Mają charakter myśliwych i są świetnymi analitykami

Zobacz także: Marcowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Ryby?

Jak zdobyć serce Barana?

Baran zakocha się do szaleństwa w kobiecie, która nie będzie mu ustępować. Małe napięcia w związku szalenie go ekscytują. Kłótnie, a potem przyjemne godzenie się i w końcu upojny rozejm, zawsze wprawiają go w świetny nastój.

Nie znosi w związku rutyny. Nie wytrzyma długo z partnerką, która nie ma własnego zdania i próbując mu się przypodobać, zacznie mu przytakiwać. Kobieta idealna musi mieć dla Barana temperament równie ognisty jak on sam. Chce z nią dyskutować, ścierać się. Lubi, gdy go prowokuje. Nie może być cichą myszką, ale bardzo pewną siebie kobietą, która wie, czego chce.  Jego typ to lwica salonowa. Bardzo źle działają na niego za to kobiety niezdecydowane, zmienne i płoche.

Mężczyźni spod znaku Barana nie tylko uwielbiają zaskakiwać swoje partnerki, ale także być zaskakiwani. Droga do serca Barana to więc zaoferowanie mu niemałej ilości intrygujących niespodzianek.

Zobacz także: Wzór chemiczny na miłość. Co się dzieje z Twoim ciałem, gdy się zakochujesz?

Polecane wideo

Włosy jak od Louis Vuitton. Ta ekskluzywna koloryzacja to hit wiosny
Włosy jak od Louis Vuitton. Ta ekskluzywna koloryzacja to hit wiosny - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.03.2022 18:38
Barany to najwięksi idioci ze wszystkich znaków. Chodzi mi tylko o mężczyzn bo kobiety są ok
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie